Aktualne wydarzenia w Jogalates Studio

Kurs Jogi dla Początkujących  


29 września – 17 listopada / 8  spotkań w czwartki / godzina 20.15 do 21.15 

Jesienny kurs jogi to świetny impuls aby nawiązać świadomą relację ze swoim ciałem.
Dzięki niemu joga może stać się nieodłącznym elementem Twojego życia, które zmieni je na lepsze!
Sesje przygotowane są  w taki sposób aby stopniowo budować pozycje, krok po kroku.
Kurs odbywa się w zamkniętej grupie co pozwala na bardziej indywidualne podejście nauczyciela do kursantów.

Ceremonia dźwięku i śpiewu 


 16 października / niedziela / godzina 18.00 –  19.15 

To okazja aby głęboko się zrelaksować, uwolnić od stresu emocjonalnego i cielesnego, zatrzymać przepływ myśli w głowie. Muzyka napełni energią, wzmocni intencje, pomoże rozwijać świadomość i znaleźć ważne odpowiedzi, kreatywne pomysły i inspiracje, stanąć w swojej mocy i usłyszeć głos swojej intuicji.
Wystarczy położyć się i odprężyć, pozwolić aby dźwięk otulił swoimi wibracjami i zharmonizował.
Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam podczas koncertów.

 

Obecna w ciele


23 października / niedziela  / godzina 11.00 – 13.00

Warsztat rozwojowy, który będzie okazją do odnowienia kontaktu z własnym ciałem w jego naturalnym ruchu. Podczas zajęć ruch i taniec terapeutyczny posłuży nam do ożywienia wszystkich partii ciała, nawet tych, które na co dzień pozostają milczące. Będzie to sposobność byś przyjrzała się temu, co jest Twoje – komfortowe, instynktowne, do czego ciało Cię samo zaprasza, ale również przestrzeń na odkrycie nowych jakości, kierunków i kształtów.

Jogalates

Metoda Feldenkraisa „Sprawne plecy, gibkie biodra”


listopad

Pierwszy z cyklu warsztatów organizowanych wspólnie z Jogalates Studio. Zaczniemy od tematu kręgosłupa i bioder – gdyż są to najczęstsze okolice przeciążone „siedzącym” trybem życia, związane z długim czasem spędzanym przed komputerem czy w samochodzie. Podstawą pracy w Metodzie Feldenkraisa jest założenie, że uczymy się całe życie – bo mózg ludzki ma zdolność tworzenia nowych połączeń cały czas, dzięki czemu, w sposób nieprzerwany, możemy poprawiać sposób naszego funkcjonowania. Daje to możliwość nieustannego rozwoju, niezależnie od wieku, sprawności, budowy ciała, pochodzenia, schorzeń czy uszkodzeń istniejących w ciele. O jakości naszego życia decyduje funkcja a nie struktura tego ciała.