CEREMONIA DŹWIĘKU
Misy kryształowe, gong harfa i śpiew

Katherine Pearl 

Niedziela 1 października

godzina 18:00 

Zanurzysz się w oceanie dźwięków, które mają moc przekształcania, uzdrawiania i inspirowania. Koncert mis i gongów to chwila, podczas której możesz pozwolić sobie na odpoczynek, przemyślenia i, co najważniejsze, odnalezienie wewnętrznej równowagi.

 

Każdy dźwięk mis kryształowych przeprowadzi Cię przez pełen wibracji krajobraz Twojego wnętrza, podczas gdy gong zapewni głębokie rezonanse, które przebijają się przez codzienne napięcia i stres. Delikatne struny harfy będą tkać wokół Ciebie aurę spokoju i ukojenia, podczas gdy śpiew poruszy w Tobie nutę nostalgii za wolnością kreacji.

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od zgiełku codzienności i dołącz do nas w podróży ku głębszej świadomości, dźwiękowej medytacji i czarującej melodii harfy.

 

Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam podczas koncertów.
Jestem przekonana, że Głos to dusza Wszechświata, a za wibracją otwartego dźwięku następuje wibracja otwartego serca.

Głos prowadzi nas tam, gdzie nie sięga natura umysłu. Muzyka, a przede wszystkim wibracja, są dla mnie sposobem na urzeczywistnienie świata nierzeczywistego.

Katherine Pearl - Koncert Mis i Gongów w Jogalates studio

NA KONCERT ZAPRASZA  Katherine Pearl 

 

magister muzyki, multiinstrumentalistka: fortepian, flet, harfa haczykowa, ukulele, handpan,
relaksacyjne instrumenty etniczne (misy tybetańskie, misy kryształowe, gongi, didgerido, koto / monocord itp.).

Ukończyła kursy pracy z misami terapeutycznymi oraz gongami.
Koncertująca wokalistka, trener wokalny.

Przeczytaj więcej o Kasi tutaj
Music Art Of Soul

Katherine Pearl - Koncert Mis i Gongów w Jogalates studio

MUZYCZNĄ TKANKĘ TWORZYĆ BĘDĄ:

 

ŚPIEWAJĄCE MISY KRYSZTAŁOWE  – wnikają głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, w układ krwionośny, docierają do każdej komórki ciała.
Działają na metabolizm i harmonizują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe. Umożliwiają połączenie z wyższymi wymiarami, aktywizują szyszynkę.
GONGI  – tam tam i wietrzny – dźwięk gongu oddziałuje z przestrzenią w szczególny sposób: instrument ma zdolność wibrowania przez długi czas po uderzeniu;
fale dźwiękowe nachodząc na siebie tworzą nowe, złożone i często nieprzewidywalne tony; ich częstotliwości działają synchronizująco na półkule mózgowe, harmonizując stan umysłu.

FLET POPRZECZNY
– ten niesamowity instrument o lekkim, przewiewnym, „trzepoczącym” brzmieniu, przypominającym śpiew ptaków, należy do grupy instrumentów dętych drewnianych.
Dźwięk fletu jest magiczny, niezwykle czysty i przejrzysty. Nie bez powodu flet zajmuje szczególne miejsce w folklorze i baśniach wielu narodów, często obdarzony jest mistycznymi właściwościami.
Miękki i melodyjny dźwięk fletu może zachwycić nasze uszy, zmiękczyć serce, wywołać najmilsze i najjaśniejsze uczucia.
DZWONKI SAPHIR   – ich dźwięk jest jednocześnie subtelny i bogaty w czyste alikwoty (fale harmoniczne). Każdy z dzwonków dostrojony jest do jednego z 5 żywiołów: powietrza, ognia, wody, ziemi lub eteru.
MONOKURANTY PLANETARNE  – każdy z nich stworzony został do generowania częstotliwości wibracji konkretnego ciała niebieskiego; tworzą bogate i długotrwałe dźwięki; są stosowane w równoważeniu czakr.
BĘBEN GONGOWY I BĘBNY SZAMAŃSKIE      –  to jest Prawdziwa Moc! Rytmiczne uderzenia bębna są w stanie ustanowić połączenie między  nami a Naturą. Głębokie dźwięki bębna to nic innego jak dźwięki serca Matki Ziemi. Bęben jest przewodnikiem żywiołu Ziemi. Potężny rytm szamańskiego bębna przesuwa punkty percepcji, zatrzymuje wewnętrzny dialog i pomaga wejść w odmienny stan świadomości. Badania wykazały, że zmieniony stan świadomości pomaga przyspieszyć procesy regeneracji i psychicznego powrotu do zdrowia, radzić sobie z bólem, stresem, rozładować wewnętrzne napięcie i poczuć się szczęśliwszym i spokojniejszym. Bębęn oceaniczny – kojący dźwięk fal spływających na brzeg, burza i transformacja, w każdej postaci ten instrument jest po prostu hipnotyzujący! – Bęben Gongowy – to jest moc! – Dzwonki gwiaździste – brama do kosmosu. – Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach.

Jogalates
Jogalates
Jogalates

REZERWACJA 

 

Zgłoś swój udział i wypełnij formularz kontaktowy.
Na wskazany adres mailowy otrzymasz informacje na temat płatności i dostępności miejsc.

  • Liczba miejsc ograniczona!
  • Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

  • Wstęp  80 zł
  • czas trwania do 2 godzin

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY