Ceremonia dźwięku i śpiewu

Misy kryształowe, gong,  harfa i śpiew

Pozwól sobie na chwilę wytchnienia od zgiełku codzienności i dołącz do nas w podróży ku głębszej świadomości, dźwiękowej medytacji i czarującej melodii harfy.

Katherine Pearl 

 

NIEDZIELA 14 kwietnia godzina 19:00 – 21:00

Zapraszamy na relaks przy dźwiękach

Ceremonie dźwięku to przestrzeń, podczas której często „rzeczy trafiają na właściwą półkę”.

Podczas koncertu zanurzysz się w oceanie dźwięków, które mają moc przekształcania, uzdrawiania i inspirowania.
Koncert mis i gongów to chwila, podczas której możesz pozwolić sobie na odpoczynek, przemyślenia i –  co najważniejsze –  odnalezienie wewnętrznej równowagi.

Każdy dźwięk mis kryształowych przeprowadzi Cię przez pełen wibracji krajobraz Twojego wnętrza, podczas gdy gong zapewni głębokie rezonanse, które przebijają się przez codzienne napięcia i stres. Delikatne struny harfy będą tkać wokół Ciebie aurę spokoju i ukojenia, podczas gdy śpiew poruszy w Tobie nutę nostalgii za wolnością kreacji.

 

Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam podczas koncertów.
Jestem przekonana, że Głos to dusza Wszechświata, a za wibracją otwartego dźwięku następuje wibracja otwartego serca.

Głos prowadzi nas tam, gdzie nie sięga natura umysłu. Muzyka, a przede wszystkim wibracja, są dla mnie sposobem na urzeczywistnienie świata nierzeczywistego.

Na koncert zaprasza Katherina Pearl

 

Magister muzyki, multiinstrumentalistka: fortepian, flet, harfa haczykowa, ukulele, handpan,
relaksacyjne instrumenty etniczne (misy tybetańskie, misy kryształowe, gongi, didgerido, koto / monocord itp.).

Ukończyła kursy pracy z misami terapeutycznymi oraz gongami. Koncertująca wokalistka, trener wokalny.

Przeczytaj więcej o Kasi tutaj Music Art Of Soul

Muzyczną tkankę tworzyć będą

ŚPIEWAJĄCE MISY KRYSZTAŁOWE  – wnikają głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, w układ krwionośny, docierają do każdej komórki ciała.
Działają na metabolizm i harmonizują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe. Umożliwiają połączenie z wyższymi wymiarami, aktywizują szyszynkę.
GONGI  – tam tam i wietrzny – dźwięk gongu oddziałuje z przestrzenią w szczególny sposób: instrument ma zdolność wibrowania przez długi czas po uderzeniu;
fale dźwiękowe nachodząc na siebie tworzą nowe, złożone i często nieprzewidywalne tony; ich częstotliwości działają synchronizująco na półkule mózgowe, harmonizując stan umysłu.
FLET POPRZECZNY – ten niesamowity instrument o lekkim, przewiewnym, „trzepoczącym” brzmieniu, przypominającym śpiew ptaków, należy do grupy instrumentów dętych drewnianych.
Dźwięk fletu jest magiczny, niezwykle czysty i przejrzysty. Nie bez powodu flet zajmuje szczególne miejsce w folklorze i baśniach wielu narodów, często obdarzony jest mistycznymi właściwościami.
Miękki i melodyjny dźwięk fletu może zachwycić nasze uszy, zmiękczyć serce, wywołać najmilsze i najjaśniejsze uczucia.
DZWONKI SAPHIR   – ich dźwięk jest jednocześnie subtelny i bogaty w czyste alikwoty (fale harmoniczne). Każdy z dzwonków dostrojony jest do jednego z 5 żywiołów: powietrza, ognia, wody, ziemi lub eteru.
MONOKURANTY PLANETARNE  – każdy z nich stworzony został do generowania częstotliwości wibracji konkretnego ciała niebieskiego; tworzą bogate i długotrwałe dźwięki; są stosowane w równoważeniu czakr.
BĘBEN GONGOWY I BĘBNY SZAMAŃSKIE      –  to jest Prawdziwa Moc! Rytmiczne uderzenia bębna są w stanie ustanowić połączenie między  nami a Naturą. Głębokie dźwięki bębna to nic innego jak dźwięki serca Matki Ziemi. Bęben jest przewodnikiem żywiołu Ziemi. Potężny rytm szamańskiego bębna przesuwa punkty percepcji, zatrzymuje wewnętrzny dialog i pomaga wejść w odmienny stan świadomości. Badania wykazały, że zmieniony stan świadomości pomaga przyspieszyć procesy regeneracji i psychicznego powrotu do zdrowia, radzić sobie z bólem, stresem, rozładować wewnętrzne napięcie i poczuć się szczęśliwszym i spokojniejszym. Bębęn oceaniczny – kojący dźwięk fal spływających na brzeg, burza i transformacja, w każdej postaci ten instrument jest po prostu hipnotyzujący! – Bęben Gongowy – to jest moc! – Dzwonki gwiaździste – brama do kosmosu. – Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach.

Koncert Mis i Gongów w trakcie Chill weekend - wyjazd z jogą i pilates

Rezerwacja

Zgłoś swój udział i wypełnij formularz kontaktowy.

Na wskazany adres mailowy otrzymasz informacje na temat płatności i dostępności miejsc.

Liczba miejsc ograniczona!

Liczy się kolejność zgłoszeń.

NIEDZIELA 14 KWIETNIA 

godzina 19:00

Jogalates

WSTĘP  80 zł

czas trwania do 2 godzin

Jogalates

Zgłoś chęć swojego udziału wypełniając formularz