CEREMONIA DŹWIĘKU I ŚPIEWU

Katherine Pearl 

Piątek 17 marca

godzina 20.15 – 21.45 / 1,5 h

CEREMONIA DŹWIĘKU  I  ŚPIEWU 

 

Wiosna to czas przebudzenia.
Ceremonia dźwięku – PRZEBUDZENIE –  to wydarzenie, w trakcie którego – poprzez dźwięk wzbudzisz to co zastygło w zimowych ciemnościach.
Przebudzenie to wezwanie do działania, w duchu harmonii.
Ceremonia dźwięku to oczywiście okazja do zrelaksowania się, uwolnienia od stresu emocjonalnego i cielesnego, do zatrzymania przepływ myśli w głowie.
Muzyka napełni energią, wzmocni intencje, pomoże rozwijać świadomość i znaleźć ważne odpowiedzi, kreatywne pomysły i inspiracje a przede wszystkim stworzy przestrzeń aby stanąć w swojej mocy.

Wystarczy położyć się i odprężyć, pozwolić aby dźwięk otulił swoimi wibracjami i zharmonizował.
Jako że głos jest najbardziej uzdrawiającym instrumentem, bardzo dużo śpiewam podczas koncertów.

Jestem przekonana, że Głos to dusza Wszechświata, a za wibracją otwartego dźwięku następuje wibracja otwartego serca.
Głos prowadzi nas tam, gdzie nie sięga natura umysłu. Muzyka, a przede wszystkim wibracja, są dla mnie sposobem na urzeczywistnienie świata nierzeczywistego.

Katherine Pearl - Koncert Mis i Gongów w Jogalates studio

REZERWACJA 

 

Zgłoś swój udział i wypełnij formularz kontaktowy.
Na wskazany adres mailowy otrzymasz informacje na temat płatności i dostępności miejsc.

 • Liczba miejsc ograniczona!
 • Liczy się kolejność zgłoszeń.

 

CENA 70 zł / 1,5 h 

CHCESZ DOŁĄCZYĆ DO WYDARZENIA?

WYPEŁNIJ FORMULARZ KONTAKTOWY  NA KONCERT ZAPRASZA  Katherine Pearl 

   

  magister muzyki, multiinstrumentalistka: fortepian, flet, harfa haczykowa, ukulele, handpan,
  relaksacyjne instrumenty etniczne (misy tybetańskie, misy kryształowe, gongi, didgerido, koto / monocord itp.).

  Ukończyła kursy pracy z misami terapeutycznymi oraz gongami.
  Koncertująca wokalistka, trener wokalny.

  Przeczytaj więcej o Kasi tutaj
  Music Art Of Soul

  Katherine Pearl - Koncert Mis i Gongów w Jogalates studio

  MUZYCZNĄ TKANKĘ TWORZYĆ BĘDĄ:

   

  ŚPIEWAJĄCE MISY KRYSZTAŁOWE  – wnikają głęboko w układ nerwowy, w organy, w mięśnie, w układ krwionośny, docierają do każdej komórki ciała.
  Działają na metabolizm i harmonizują czakry, oczyszczają aurę, balansują obie półkule mózgowe. Umożliwiają połączenie z wyższymi wymiarami, aktywizują szyszynkę.
  GONGI  – tam tam i wietrzny – dźwięk gongu oddziałuje z przestrzenią w szczególny sposób: instrument ma zdolność wibrowania przez długi czas po uderzeniu;
  fale dźwiękowe nachodząc na siebie tworzą nowe, złożone i często nieprzewidywalne tony; ich częstotliwości działają synchronizująco na półkule mózgowe, harmonizując stan umysłu.

  FLET POPRZECZNY
  – ten niesamowity instrument o lekkim, przewiewnym, „trzepoczącym” brzmieniu, przypominającym śpiew ptaków, należy do grupy instrumentów dętych drewnianych.
  Dźwięk fletu jest magiczny, niezwykle czysty i przejrzysty. Nie bez powodu flet zajmuje szczególne miejsce w folklorze i baśniach wielu narodów, często obdarzony jest mistycznymi właściwościami.
  Miękki i melodyjny dźwięk fletu może zachwycić nasze uszy, zmiękczyć serce, wywołać najmilsze i najjaśniejsze uczucia.
  DZWONKI SAPHIR   – ich dźwięk jest jednocześnie subtelny i bogaty w czyste alikwoty (fale harmoniczne). Każdy z dzwonków dostrojony jest do jednego z 5 żywiołów: powietrza, ognia, wody, ziemi lub eteru.
  MONOKURANTY PLANETARNE  – każdy z nich stworzony został do generowania częstotliwości wibracji konkretnego ciała niebieskiego; tworzą bogate i długotrwałe dźwięki; są stosowane w równoważeniu czakr.
  BĘBEN GONGOWY I BĘBNY SZAMAŃSKIE      –  to jest Prawdziwa Moc! Rytmiczne uderzenia bębna są w stanie ustanowić połączenie między  nami a Naturą. Głębokie dźwięki bębna to nic innego jak dźwięki serca Matki Ziemi. Bęben jest przewodnikiem żywiołu Ziemi. Potężny rytm szamańskiego bębna przesuwa punkty percepcji, zatrzymuje wewnętrzny dialog i pomaga wejść w odmienny stan świadomości. Badania wykazały, że zmieniony stan świadomości pomaga przyspieszyć procesy regeneracji i psychicznego powrotu do zdrowia, radzić sobie z bólem, stresem, rozładować wewnętrzne napięcie i poczuć się szczęśliwszym i spokojniejszym. Bębęn oceaniczny – kojący dźwięk fal spływających na brzeg, burza i transformacja, w każdej postaci ten instrument jest po prostu hipnotyzujący! – Bęben Gongowy – to jest moc! – Dzwonki gwiaździste – brama do kosmosu. – Dźwięk monochordu i Koto połączony z głosem wywołuję ciarki na plecach.

  Jogalates
  Jogalates
  Jogalates