O nas - Jogalates

JOGALATES studio ma w swojej ofercie bogaty wybór zajęć z nurtu body&mind, których celem jest utrzymanie równowagi pomiędzy zdrowiem psychicznym i fizycznym.  Body&mind, czyli ciało i umysł,  najważniejszą zasadą jest tu człowiek jako funkcjonalna całość. Zajęcia oferowane w studio są dla każdego bez względu na wiek, płeć czy stopień zaawansowania. W swoim wachlarzu zajęć prowadzimy grupy dla początkujących oraz dla zaawansowanych.

Jesteśmy kameralnym studiem gdzie w miłej rodzinnej atmosferze pomożemy Tobie zadbać o zdrowie, dobrą kondycję i świetny nastrój. Zapewniamy wykwalifikowaną oraz charyzmatyczną kadrę, zróżnicowaną ofertę, indywidualne podejście, komfort i bezpieczeństwo wykonywanych ćwiczeń. Pracujemy nad prawidłową postawą, elastycznością mięśni, prawidłowym oddechem oraz  umiejętnością relaksu. Kształtujemy również siłę funkcjonalną, stabilizację i równowagę.

W obecnym świecie pełnym anonimowych relacji,  osobisty kontakt z instruktorem i grupą,  której możesz zaufać oraz ćwiczenia w atmosferze motywacji i radości z Twoich osiągnięć to wyjątkowa wartość. Zajęcia odbywają się na jasnej 100 metrowej sali z profesjonalnym systemem wentylacji i klimatyzacji. Olbrzymia witryna i okna wpuszczają na salę dzienne światło i dają widok na otaczającą przyrodę. Duży parking przed budynkiem zapewnia komfortowe pozostawienie samochodu .

Serdecznie zapraszamy i czekamy na Was.

ZOBACZ PLAN ZAJĘĆ