CHILL WEEKEND & CHILL WEEK

WYJAZDY Z JOGĄ I PILATES

"Bądź blisko serca natury...raz na jakiś czas się uwolnij, wejdź na szczyt góry lub spędź tydzień w lesie. Wyczyść swoją duszę." John Muir

CHILL WEEKEND 19-21.03.21

Nasze wyjazdy z jogą i pilates nazywaliśmy CHILL WEEKEND i CHILL WEEK,  ponieważ ich ideą jest przywrócenie połączenia ciała i umysłu, które tracimy przez stres, napięcia mięśniowe i brak czasu na odpoczynek.  W obu wersjach spotykamy się w pięknych miejscach, praktykujemy zgodnie z filozofią BODY&MIND, karmimy nasze ciało świadomym ruchem, pysznym, lokalnym jedzeniem i odpoczynkiem.

Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

TRWAJĄ ZAPISY NA WAKACYJNE CHILL WEEKI !

Karwieńskie Błota

Wakacje nad morzem
z jogą i pilates

Szum morza, sosny,
powietrze nasycone żywicą,
i ta aura lipcowego odpuszczenia 🌊🌊🌊
3 turnusy do wyboru.
( kalendarium poniżej )

Lipowy Dom

Kobiecość wśród kobiet.
Joga, pilates, mięśnie dna miednicy

Małe raje🍀 to takie miejsca w których prawie każdy czuje się jak w domu. 🏡
Zapraszamy Was serdecznie na wakacje🌻 z jogą i pilates w uroczym Lipowym Domu na Mazurach
( kalendarium poniżej )

KALENDARIUM 2021  

19 – 21.02.2021

 

CHILL WEEKEND

OCZYSZCZALNIA

19 – 21.03.2021

 

CHILL WEEKEND

ROZPIESZCZALNIA

25 – 28.03.2021

 

CHILL WEEKEND

OJRZANÓW

8 – 11.04.2021

 

KOBIECY CHILL WEEKEND

OJRZANÓW

6 – 9.05.2021

 

CHILL WEEKEND

OJRZANÓW

3 – 6.06.2021

 

BOSKI CHILL WEEKEND

OJRZANÓW

27.06 – 3.07.2021

 

CHILL WEEK

BAŁTYK

4 – 10.07.2021

 

CHILL WEEK

BAŁTYK

11 – 17.07.2021

 

CHILL WEEK

BAŁTYK

18 – 24.07.2021

 

KOBIECY CHILL WEEK

MAZURY

30.09 – 3.10.2021

 

CHILL WEEKEND

OJRZANÓW

22-24.10.2021

 

CHILL WEEKEND

OCZYSZCZALNIA

WRAŻENIA   PO  CHILL’ach!

Bożena

Naturalnie. Gdybym miała tylko jednym słowem opisać wyjazdy z Jogalates, to użyłabym właśnie tego słowa. A gdybym mogła powiedzieć więcej, to dodałabym: swobodnie, ciepło, zabawnie, z klasą i wyczuciem. Wielka w tym zasługa Karoliny, która prowadzi większość zajęć. Jej niewątpliwy urok osobisty, miękka barwa głosu i język, którym się posługuje, buduje poczucia bezpieczeństwa i atmosferę pełnego zaufania.
Czuć w tym ducha, ale nie natrętną duchowość. Jest fachowo, ale przede wszystkim na luzie. Bez zadęcia, za to z bardzo przyjemnym poczuciem humoru, które ja akurat bardzo sobie cenię.
Do domu wróciłam z nową energią i głową pełną nowych myśli, na które w życiu codziennym nie miałabym szans, uskrzydlona spotkaniem tak różnych kobiet, umocniona w przekonaniu, że fajnie i warto dbać o siebie i relacje.

Ania

Dziękuję za piękny czas w Ojrzanowie. Ćwiczę już kilka lat i często wyjeżdżam z różnymi grupami. Twój Chill Weekend w Ojrzanowie to magia. Nie doświadczyłam tego nigdy wcześniej. Dziękuję.

Dorota

Chciałam się podzielić wrażeniami z Chill Weekendu w Oczyszczalni
Miejsce magiczne , bardzo sprzyjające spotkaniom , ktore maja na celu prace nad ciałem i umysłem
Niecałe 50 km od Wwy a czułam się jak na „głębokich„ Mazurach . Wspaniala wegetarianska kuchni, przemiła obsługa, magiczne pokoje, cudowna przyroda a przede wszystkim praktyka z Karoliną. Poczulismy się, po okresie 3 miesięcznej izolacji, radośni i pełni energii . Całości dopełnił koncert mis kryształowych, dla niektórych nowe, duze doswiadczenie
Wspaniały weekend.

CHILL PROGRAM

Chill wyjazdy z jogą i pilates to czas regeneracji, odmładzania i radości, które płyną z ponownego zjednoczenia ciała i umysłu.
Program został zaprojektowany tak, byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różne formy Ruchu.

JOGA

Od dawien dawna stosowana dla poprawy zdrowia psychicznego jak i fizycznego.Elementem jogi jest świadoma praca z oddechem oraz medytacja, to dzięki nim praktyka tak pozytywnie wpływa na nasze ciało i umysł. Podczas wyjazdów poznasz podstawy jogi i zrozumiesz możliwości swojego organizmu, co ułatwi ci dalszą praktykę.

PILATES

Rozbudza świadomość centrum, wzmacnia mięśnie głębokie i daje poczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilatesu: rollery, piłki, taśmy, ringi. Dzięki pilates wzmocnisz najczęściej osłabione mięśnie posturalane, które utrzymują kręgosłup w najlepszej kondycji.

BARRE

Technika barre to połączenie ćwiczeń z baletu, łączy w sobie również praktykę jogi i charakterystyczne dla pilatesu techniki pobudzające pracę mięśni głębokich. W rezultacie ćwiczenia barre wzmacniają i wysmuklają ciało.

YIN YOGA

sesja jogi powięziowej, dzięki której zregenerujesz ciało i zrelaksujesz umysł. Yin Yoga, nazywana także jogą powięziowa, w której akcent przekładamy na powięź, intuicyjny, naturalny ruch oraz odprężenie ciała.

ODDECH

Naturalny oddech pozwala żyć w pełni. Oddech to brama do siebie.

MEDYTACJA

Pozwoli Tobie wyciszyć umysł

CHILL FOOD

Zbalansowane i zdrowe posiłki pozytywnie wpłyną na Twoją motywację do ćwiczeń. „Jesteś tym, co jesz” – to powiedzenie jest bardzo prawdziwe. Odżywianie odgrywa istotną rolę i ma wpływ nie tylko na funkcjonowanie organizmu, ale również samopoczucie. Dlatego podczas naszych wyjazdów serwowana jest dieta wegetariańska lub wegańska. Wyjazd jest no - alco.

RELAKS

Regeneracja jest naturalnym sposobem powrotu do równowagi, co oznacza, że funkcja chill jest równie istotna dla naszego układu nerwowego
jak jego gotowość na odbieranie stresorów.

NATURA

Odpoczynek, natura, relaks, świadomy ruch i dopieszczanie siebie to brama dla odpuszczenia, kreatywności i spontaniczności. Jeśli więc korzystasz z opcji chill, łatwiej współgrasz ze światem.

 NASZE  WSPOMNIENIA  Z   POPRZEDNICH  WYJAZDÓW 

Joga i pilates w zagrodzie ojrzanow