Chill Week - wyjazd nad morze z jogą i pilates z Jogalates do Karwieńskich błot

 

CHILL  WEEK 

joga & pilates & jogalates & relaks

 15 – 22 sierpnia 2020

Karwieńskie Błota 2, Bałtyk

 

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach sprzyjających regeneracji oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates. 

Dołącz do nas podczas tegorocznych wakacji nad morzem.  Sierpień to idealny miesiąc na spędzenie urlopu nad morzem gdy wyraźnie jest już mniej turystów i plaże są spokojniejsze.  Spędzimy 7 dni w pięknym ośrodku w Karwieńskich Błotach oddalonym od plaży około 1km.  Niech to będzie Twój czas powrotu do swojego wewnętrznego dziecka. 


ZAPISZ SIĘ

PLAN DNIA

sobota

16.00 check in  

17.00 spotkanie organizacyjne

18.00 kolacja 

20.00-21.00 sesja regeneracyjna

niedziela – piątek

7.30-9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

13.30 obiad 

17.30-19.00 wspólna praktyka 

19.00 kolacja 

21.00 -22.00 sesja regeneracyjna 

sobota 

7.30 – 9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

13.00 obiad 

14.00 check out

Plan dnia może  zmienić się  w zależności od pogody.

MIEJSCE

Ośrodek, w którym będziemy wypoczynkować położony jest w niezwykle urokliwej nadmorskiej wsi Karwieńskie Błota. Wieś ta usytuowana jest w malowniczym miejscu, na samym skraju Rezerwatu Przyrody Widowo, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego. Lokalizacja ośrodka na mało zaludnionym terenie sprawia, że znajdująca się w niewielkiej odległości od ośrodka piękna, szeroka, piaszczysta plaża nie jest zatłoczona nawet w sezonie letnim. Do naszej dyspozycji bedą 2 sauny oraz basen. Dostępne są pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami. 

VEGE FOOD

Podczas naszego pobytu serwowane będą nam pyszne dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców.  Możliwość wyboru także diety wegańskiej. 

W PROGRAMIE

Podczas  7 dni wakacji z  Jogalates   doświadczysz siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć.  W ciągu dnia przewidujemy 2 praktyki 90 minutowe oraz wieczorną sesję regeneracyjną. Będzie czas na plażowanie i spacery. 

  • JOGA   na której skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw. Poziom grupy będzie dostosowany do uczestników. 
  • PILATES  pozwoli Tobie odczuć swój rdzeń, który uświadomiony pozostanie z Tobą tak długo jak tylko mu na to pozwolisz. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. 
  • JOGALATES FLOW  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. 
  • TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY  zajęcia tematyczne uświadamiające rejon dna miednicy 
  • YIN YOGA   wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
  • MEDYTACJA   i  SESJE ODDECHOWE 
  • SESJE JOGI NA PLAŻY

Dodatkowo podczas naszego pobytu będzie można skorzystać z masaży.

Chill Week z Jogalates studio, joga i pilates nad morzem - puste plaże
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CENA

1750 zł  pakiet 7 dni dla osoby dorosłej
→ 1700 zł  pakiet 7 dni dla osób, które dokonają rezerwacji do 29 lutego
1680 zł pakiet 7 dni dla osób, które były na poprzednich naszych wyjazdach
1300 zł pakiet 7 dni dla osoby towarzyszącej niećwiczącej
1150 zł  pakiet 7 dni dla dziecka od 16 – 9 lat
1000 zł pakiet 7 dni dla dziecka od 8 – 3 lat
W przypadku zebrania się chętnych rodziców (minimum 4 dzieci) jest możliwość zorganizowania opieki nad dziećmi za niewielką dopłatą.

REZERWACJA MIEJSCA

• recepcja JOGALATES studio 

studio@jogalates.pl

Zgłoszenie mailowe oraz wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce podczas tego wyjazdu.  Zadatek jest bezzwrotny.

Liczba miejsc ograniczona!

NAUCZYCIELE

Karolina Kucharczyk  dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Jogi oraz Yin Yogi. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz trening barre.
Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce.
Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Dopełnieniem jej warsztatu jest koncepcja szwajcarskiej metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką Jogalates studio w Warszawie.
Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń.
Karolina z wykształcenia jest pedagogiem oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

Magdalena Sapryk  jogę według BKS Iyengara praktykuję od 7 lat. Zaczynałam ćwiczyć pod okiem Agnieszki Dołengiewicz, uczyłam się od Piotra Kunstlera, Tomka Pyrzewicza i Grzegorza Nieściera. Ukończyłam kurs „Joga w profilaktyce zdrowia” w szkole Joga – sztuka życia Justyny Wojciechowskiej. Obecnie jestem w trakcie studiów podyplomowych Relaksacja i joga na warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Pracuję w Fundacji Chaphur, która umożliwia kontakt z klasztorem Nangzhig w Tybecie.
Największy dar jogi to przekazanie wszystkich narzędzi potrzebnych do wpływania na swój stan w ręce każdego z nas. Narzędzi, dzięki którym możemy śmiało poszukiwać fizycznego dobrostanu, redukcji napięcia, korekty wad postawy oraz niezależności od codziennego wewnętrznego monologu na temat swój oraz spotykanych ludzi, od wątpliwości, złudzeń i utraty nadziei. Joga przynosi błogosławione uczucie swobody – w ciele i w umyśle, pomaga radzić sobie ze stresem, z tempem współczesnego życia i często sprzecznymi wymaganiami, które płyną do nas z otoczenia. Za to wszystko czuję w sercu wielką wdzięczność i głęboki szacunek wobec jogi, wobec nauczycieli, wobec mądrości ciała. Każdego ciała. Bo joga jest absolutnie dla wszystkich!

 
W przypadku pytań zadzwoń do nas  515 807 614

Zapraszamy Was ♥
JOGALATES studio