Chill Week, warsztaty z Jogą i Pilates w Lipowym domu z Jogalates studio

 

CHILL  WEEK 

joga & pilates & jogalates & relaks

  5 – 11 lipca 2020

Lipowy Dom, Mazury

 

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach sprzyjających regeneracji oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates. 

Dołącz do nas podczas tegorocznych wakacji nad  jeziorem.  Początek lata to najlepszy moment na regenerację i odpoczynek. Spędzimy 6 dni w pięknym Lipowym domu, gdzie zresetujesz myśli już na samym początku gdy  przybędziesz  do tego magicznego miejsca. Niech to będzie Twój czas powrotu do swojego wewnętrznego dziecka. 


ZAPISZ SIĘ

PLAN DNIA

niedziela

16.00 check in + zupa 

17.00 – 18.00 sprawy organizacyjne

18.00  kolacja 

20.00 – 21.00 sesja regeneracyjna

poniedziałek-piątek

8.15 – 9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

11.00-12.30 wspólna praktyka 

13.00 obiad 

17.30-18.30 wspólna praktyka 

18.30 kolacja 

20.30-21.30 sesja regeneracyjna 

sobota 

8.15-9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

11.00-12.30 wspólna praktyka 

13.00 obiad 

14.00 check out

MIEJSCE

Od kilku lat Lipowy Dom jest naszym miejscem gdzie organizujemy dłuższe pobyty z jogą i pilates. Niecodzienny Lipowy Dom jest położony nad samym jeziorem. Tu zasmakujesz błogiej ciszy i piękna mazurskiego pejzażu. Dostępne są pokoje 2 os oraz 3 os z własną łazienką lub wspólną. Do naszej dyspozycji  będzie duży  salon z kominkiem, taras z widokiem na jezioro, pomost, łódź oraz rowery. Ćwiczyć będziemy na 60 metrowej sali z drewnianą podłogą. Widok z tarasu Lipowego Domu jest jednym z najpiękniejszych na świecie. Wybraliśmy to miejsce ponieważ sprzyja byciu w tu i teraz.
Więcej informacji o ośrodku znajdziecie tutaj: www.lipowydom.pl 

VEGE FOOD

Lipowy Dom słynie ze zdrowej pysznej kuchni wegetariańskiej bazującej na dojrzałych i jakościowych warzywach i owocach pozyskiwanych z własnych sadów i ogrodu. Podczas naszego pobytu będą serwowane 3 posiłki dziennie. To tutaj zasmakujesz pysznej kawy według 5 przemian. Kawa i herbata są dostępne cały czas podczas naszego pobytu. 

W PROGRAMIE

Podczas  naszego pobytu   doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć.  

 • JOGA   na której skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki vinyasa jogi i jogalates. Poziom zajęć będzie dostosowany do uczestników zajęć. 
 • PILATES  pozwoli Tobie odczuć swój rdzeń, który uświadomiony pozostanie z Tobą tak długo jak tylko mu na to pozwolisz. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. 
 • JOGALATES FLOW  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. 
 • TRENING MIĘŚNI DNA MIEDNICY  zajęcia tematyczne uświadamiające rejon dna miednicy 
 • YIN YOGA   wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
 • MEDYTACJA   i   SESJE ODDECHOWE 
 • KĄPIELE W JEZIORZE  I RELAKS NA POMOŚCIE
 • MASAŻ LOMI LOMI  (dodatkowo płatny) 
Jogalates
Joga i pilates, Jogalates studio w Lipowym domu_3
Jogalates
Chill Week, warsztaty z Jogą i Pilates w Lipowym domu z Jogalates studio_2

CENA

 • 1550 zł   pakiet 6 dni przy rezerwacji do 30 stycznia
 • 1600 zł  pakiet 6 dni przy rezerwacji po 30 stycznia
 • 1530 zł  pakiet 6 dni dla osób, które uczestniczyły na poprzednich naszych wyjazdach
 • 1300 zł  pakiet 6 dni dla osób towarzyszących niećwiczących
 • 950 zł  pakiet 6 dni dla dziecka od 3 – 16 lat 

REZERWACJA MIEJSCA

recepcja JOGALATES studio 

studio@jogalates.pl

Zgłoszenie mailowe oraz wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce na tym wyjeździe.  Zadatek jest bezzwrotny.

Liczba miejsc ograniczona!

NAUCZYCIELE

Karolina Kucharczyk  dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Jogi oraz Yin Yogi. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz trening barre.
Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce.
Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Dopełnieniem jej warsztatu jest koncepcja szwajcarskiej metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką Jogalates studio w Warszawie.
Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń.
Karolina z wykształcenia jest pedagogiem oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

 

 

W przypadku pytań zadzwoń do nas  515 807 614

Zapraszamy Was ♥
Team JOGALATES