MASAŻ LOMI LOMI NUI

Jogalates

Na czym polega Masaż Lomi Lomi Nui

Masaż Lomi Lomi Nui jest masażem o prastarej tradycji. Jego ojczyzną są Hawaje. W dawnych czasach masaż wykonywali Kahuni – starożytni strażnicy wiedzy tajemnej i systemu uzdrawiania. Głównym celem masażu jest pobudzenie i odnowienie pozytywnych energii ciała i ducha. Dotyk masażysty powoduje odczucie i uświadomienie swojego ciała.

Lomi oznacza dosłownie uzdrowić poprzez nacisk, pocieranie. Lomi pobudza siły witalne, rewitalizuje, relaksuje, uelastycznia mięśnie i stawy. Nasze stłumione emocje, stres, ciężkie przeżycia zapisują się w naszych mięśniach. Blokują przepływ siły życiowej w organizmie i zaburzają jego harmonię.

 

Masaż Lomi Lomi Nui – jak wpływa na samopoczucie człowieka?

Masaż Lomi oddziałuje bardzo głęboko na samopoczucie fizyczne, jak i stan psychiczny człowieka. Rozpuszcza napięcia w ciele, przywraca równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duchem. Usuwa napięcia wywołane negatywnymi przeżyciami i stresem, które doprowadzają do bólu głowy, napięć mięśniowych, bólu kręgosłupa, bezsenności, depresji i nerwic.

Dzięki tej metodzie masażu można odblokować stłumione emocje, rozpuścić napięcia w ciele, a przede wszystkim pobudzić uzdrawiające siły naszego organizmu, aby w naturalny sposób pomogły wrócić nam do stanu równowagi i zdrowia. Działa odmładzająco, pobudzając układ limfatyczny i krwionośny w ciele, oczyszcza komórki z toksyn, wspomaga przemianę materii. Wpływa pozytywnie na układy krążenia, trawienny, kostny czy nerwowy.

Każdy z nas posiada pamięć komórkową ciała. Możemy to sobie uświadomić w procesie terapii, ale możemy być tego zupełnie nieświadomi doświadczając napięć i dolegliwości jakie oddaje nam nasze ciało.

 

Wszechstronne działanie masażu Lomi Lomi Nui

Ze względu na swoje wszechstronne działanie Lomi Lomi Nui wspiera wszelkie techniki pracy z ciałem, medytację, jogę, a także wspomaga proces psychoterapii.

Charakterystyczną cechą tej techniki jest masowanie przedramionami i wykonywanie tanecznych, pełnych gracji ruchów, co skutkuje wyjątkową harmonią i pięknem. Masaż Lomi wykonywany jest na profesjonalnym, podgrzewanym stole. Rytuałowi towarzyszy piękna odprężająca muzyka. Masażysta wykonuje długie, relaksujące ruchy, używając naturalnych terapeutycznych olejów.

Filozofia akceptacji w masażu z wysp hawajskich daje klientowi pozytywne odczucia, zrozumienie jego potrzeb, wprowadza głębokie odprężenie i wypoczynek.

Do każdej sesji masażu stosuję muzykoterapię i aromaterapię. Wykorzystuję olejki terapeutyczne firmy Doterra.

Cennik masażu Lomi Lomi Nui:

120 min – 310 zł,
60 min – 210 zł

Zobacz inne masaże