lato 2024

Chill Week nad morzem
wyjazd z jogą i pilates

 

 

Chill Week to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z głębokiego połączenia ciała i umysłu. To wyjątkowe doświadczenie, które przynosi odpuszczenie, kreację i otwartość na życie. Podczas naszych tygodniowych wyjazdów z jogą i pilates nad Bałtykiem, każdy dzień jest zaprojektowany tak, abyś mógł doświadczyć siebie poprzez różnorodny ruch z nurtu body & mind. Tydzień spędzony nad morzem ma niezwykłą moc głębokiej regeneracji nawet najbardziej zmęczonego ciała. Szeleszczące fale, świeże powietrze i spokój przybrzeżnej natury wspierają odnowę na wszystkich poziomach – fizycznym, emocjonalnym i mentalnym. Chill Week to nie tylko szereg zajęć jogi i pilates, to również czas na kontemplację, spokój i wyciszenie w otoczeniu pięknej polskiej natury.
Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. 

“Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań
i po prostu przyjedź na chill weekend,
reszta sama się ułoży”

Karolina KucharczykZapraszam serdecznie

WAKACJE NAD MORZEM  Z JOGĄ I PILATES

4 turnusy

16 – 22 czerwca

1 TURNUS / 7 dni

23 – 29 czerwca 

2 TURNUS / 7 dni

30 czerwca – 6 lipca

3 TURNUS / 7 dni

25  sierpnia – 3 września 

4 TURNUS / 10 dni

CHILL OKOLICZNOŚCI  – KARWIEŃSKIE BŁOTA DRUGIE 

 

To absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie polskiego wybrzeża. W sezonie letnim w niczym nie przypomina nadmorskich miejscowości tak bardzo znanych z tłumów oraz stoisk z mydłem i powidłem.
Jego wychillowany klimat fantastycznie rezonuje z ideą naszych wyjazdów.

Wieś usytuowana jest w malowniczym miejscu, na samym skraju Rezerwatu Przyrody Widowo, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.

Ogromne połacie łąk, ścieżki leśne oraz przepiękne plaże to cechy charakterystyczne tej przestrzeni.

Jogalates
Chill Week z Jogalates studio, joga i pilates nad morzem - wejście na plażę
Jogalates
Chill Week z Jogalates studio, joga i pilates nad morzem -plaża

CHILL BODY – JOGA i PILATES

 

Podczas sesji jogi skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi i Jogalates. 

Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Ta inteligentna gimnastyka niesamowicie rozbudza świadomość  rdzenia ciała.  Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi oraz łuki do pilates. 

Jogalates  to połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. Kiedy ciało będzie już zmęczone pomoże w tym wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek. Medytacja i swobodny oddech  jest elementem każdej sesji.  

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL MIEJSCE – OŚRODEK MARGO 

 

Od kilku lat Chill Week`i odbywają się w zaprzyjaźnionym ośrodku Margo, który oddalony jest od plaży zaledwie 1 km.
15 minutowy spacer na plażę, pośród łąk i lasów jest równie miły co sam pobyt na plaży. Sam ośrodek w tradycyjnej zabudowie muru pruskiego to kompleks 3 budynków, w których prócz 2,3 i 4 osobowych apartamentów znajduje się także 110 metrowa sala do ćwiczeń oraz kompleks SPA ( basen kryty, sauna fińska i gabinet masażu ). Każdy pokój wyposażony jest w własną lodówkę.

Podczas naszego pobytu będzie serwowana nam dieta wegetariańska. Kuchnia ośrodka słynie z różnorodności w diecie vege, każdy wegetarianin i nie tylko odnajdzie dla siebie coś smacznego. W ciągu dnia przewidziane są 2 posiłki: obfite śniadanie z możliwością przygotowania sobie smakołyków na plażę, oraz obiadokolacji z deserem. Dla chętnych jest możliwość podania zupy około 12.00. Kawa oraz herbata i inne napoje są dostępne przez cały dzień.

Chill Week, joga i pilates nad morzem, tygodniowe warsztaty, ośrodek
Chill Week, joga i pilates nad morzem, tygodniowe warsztaty, ośrodek z lotu ptaka
Jogalates
Jogalates

Cała moja wieloletnia praktyka pracy z ciałem ma swoje odzwierciedlenie w Chill’ach.

 

To tu – jako grupa – możemy razem wejść w przestrzeń, którą nazywam świadomością ciała.
Jest to przestrzeń absolutnie neutralna, pozbawiona mistycyzmu ale jednocześnie ukazuje swoją magię,
która wynika z pracy nad połączeniami ciała i umysłu, i oferuje niezwykłe efekty tejże pracy.
Efekty te często są impulsem do zmian, jak w świadomości tak i w życiu, co
zawsze mnie bardzo cieszy i daje ogromną satysfakcję z dzielenia się odkryciami.
W fascynacji świadomym ruchem joga i pilates to punkty wyjścia do podróży
przez meandry naszej cielesności,
dzięki temu wychodzimy od tego co znane w kierunku tego co nieznane.

Karolina Kucharczyk 

Jogalates

Karolina Kucharczyk

JOGA /  PILATES / JOGALATES

CHILL PROWADZĄCA 


Dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga oraz Barre. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz Integracja Strukturalna Rolfing®. Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia ciała, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce. Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Przez ostatnie lata bada terapeutyczny wpływ uwalniania powięziowego w przypadku choroby Alzhaimera, depresji oraz demencji. Dopełnieniem w jej nauczaniu jest szwajcarska koncepcja metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką JOGALATES studio w Warszawie. Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń. Karolina z wykształcenia jest pedagogiem waldorfskim oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

CHILL PROGRAM 


 • niedziela 

16:30  check in

17:00 obiadokolacja

20:00  joga regeneracyjna

 • poniedziałek – piątek 

7:50 – 9:00 joga

9:00 śniadanie

czas wolny

15:00 obiad

17:30 – 18:45 pilates

18:45  kolacja

21:30 – 22:00 relaksacja

 • sobota 

7:50 – 9:20 joga

9:30 śniadanie

11:00 check out

REZERWACJA 


Napisz do nas na studio@jogalates.pl lub wypełnij formularz kontaktowy 

Przy zgłoszeniu prosimy podaj termin, który Ciebie interesuje i zapytaj o dostępność pokoi.

Po otrzymaniu informacji o wolnych miejscach należy opłacić bezzwrotny zadatek w wysokości 1100 zł na podane konto.

Ilość miejsc ograniczona. Kameralna grupa do 17 osób.  CENNIK


  • turnus 7 dniowy 

  pokój 2 osobowy 2480 zł / os

  pokój 2 osobowy  oddzielne sypialnie 2620 zł / os

  pokój 2 osobowy oddzielne sypialnie + salon 2850 zł / os

  pokój jednoosobowy 3500 zł / os

  • turnus 10  dniowy

  pokój 2 osobowym  3300 zł /os

  pokój 2 osobowy oddzielne sypialnie 3600 zł/os

  pokój 2 osobowy oddzielne sypialnie + salon  3800 zł /os

  pokój jednoosobowy  4740 zł /os

  • rabaty 4 turnus 

  dla osoby, która była na wcześniejszych wyjazdach 50 zł

  dla osoby, która była na więcej niż 8 wyjazdach 70 zł

  dla osoby, która zgłosi na ten turnus 3 i > osób 100 zł

  ( rabaty nie sumują się )