WYJAZDY Z JOGĄ PILATES JOGALATES

Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

Odkryj siebie na nowo

Nasze wyjazdy z jogą i pilates nazwaliśmy CHILL WEEKEND i CHILL WEEK, ponieważ ich ideą jest przywrócenie połączenia ciała i umysłu, które tracimy przez stres, napięcia mięśniowe i brak czasu na odpoczynek.
W obu wersjach spotykamy się w pięknych miejscach, praktykujemy zgodnie z filozofią BODY&MIND, karmimy nasze ciało świadomym ruchem, pysznym, lokalnym jedzeniem i odpoczynkiem.

KALENDARIUM WYJAZDÓW 2022

CHILL WEEKEND

 

 → 14 – 16.01.22  ROZPIESZCZANIE

KOBIECY  CHILL WEEKEND

→ 18 – 20.02.22  ROZPIESZCZANIE

 CHILL WEEKEND

 

→ 10 – 13.03.22  OJRZANÓW 

 CHILL WEEKEND

 

→ 1 – 3.04.22  OCZYSZCZALNIA

 DŁUGI CHILL WEEKEND

 

→ 29.04 – 3.05. 22 OJRZANÓW

KOBIECY CHILL WEEKEND

→ 9 – 12.06. 22 OJRZANÓW

 CHILL WEEK

 

BALTYK

→ 19 – 25.06.22 TURNUS 1 

 CHILL WEEK

 

BALTYK

→ 24 – 30.07.22  TURNUS 2

 CHILL WEEK

 

BALTYK

→ 31.07- 6.08.22  TURNUS 3

 CHILL WEEK

 

BALTYK

→ 7 – 13.08.22  TURNUS 4

Bądź blisko natury

„Bądź blisko serca natury…raz na jakiś czas się uwolnij, wejdź na szczyt góry lub spędź tydzień w lesie. Wyczyść swoją duszę.” John Muir

Chill wyjazdy z jogą i pilates to czas regeneracji, odmładzania i radości, które płyną z ponownego zjednoczenia ciała i umysłu.
Program został zaprojektowany tak, byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różne formy Ruchu.

Program chill 

JOGA

Od dawien dawna stosowana dla poprawy zdrowia psychicznego jak i fizycznego.Elementem jogi jest świadoma praca z oddechem oraz medytacja, to dzięki nim praktyka tak pozytywnie wpływa na nasze ciało i umysł. Podczas wyjazdów poznasz podstawy jogi i zrozumiesz możliwości swojego organizmu, co ułatwi ci dalszą praktykę.

PILATES

Rozbudza świadomość centrum, wzmacnia mięśnie głębokie i daje poczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilatesu: rollery, piłki, taśmy, ringi. Dzięki pilates wzmocnisz najczęściej osłabione mięśnie posturalane, które utrzymują kręgosłup w najlepszej kondycji.

BARRE

Technika barre to połączenie ćwiczeń z baletu, łączy w sobie również praktykę jogi i charakterystyczne dla pilatesu techniki pobudzające pracę mięśni głębokich. W rezultacie ćwiczenia barre wzmacniają i wysmuklają ciało.

YIN YOGA

Sesja jogi powięziowej, dzięki której zregenerujesz ciało i zrelaksujesz umysł. Yin Yoga, nazywana także jogą powięziowa, w której akcent przekładamy na powięź, intuicyjny, naturalny ruch oraz odprężenie ciała.

ODDECH

Naturalny oddech pozwala żyć w pełni. Oddech to brama do siebie. Każda sesja jest połączona z naturalnym oddechem, który jest jak paliwo w samochodzie. Jeśli nie uzupełnimy baku silnik zatrze się. Tak samo jest z naszym ciałem i oddechem.

MEDYTACJA

Pozwoli Tobie wyciszyć umysł

CHILL FOOD

Zbalansowane i zdrowe posiłki pozytywnie wpłyną na Twoją motywację do ćwiczeń. „Jesteś tym, co jesz” – to powiedzenie jest bardzo prawdziwe. Odżywianie odgrywa istotną rolę i ma wpływ nie tylko na funkcjonowanie organizmu, ale również samopoczucie. Dlatego podczas naszych wyjazdów serwowana jest dieta wegetariańska lub wegańska. Wyjazdy są  no – alco.

RELAKS

Regeneracja jest naturalnym sposobem powrotu do równowagi, co oznacza, że funkcja chill jest równie istotna dla naszego układu nerwowego
jak jego gotowość na odbieranie stresorów.

NATURA

Odpoczynek, natura, relaks, świadomy ruch i dopieszczanie siebie to brama dla odpuszczenia, kreatywności i spontaniczności. Jeśli więc korzystasz z opcji chill, łatwiej współgrasz ze światem.

 NASZE  WSPOMNIENIA  Z   POPRZEDNICH  WYJAZDÓW 

Joga i pilates w zagrodzie ojrzanow
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
ojrzanów joga i pilates wakacje
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

WRAŻENIA   PO  CHILL’ach!

Bożena

Naturalnie. Gdybym miała tylko jednym słowem opisać wyjazdy z Jogalates, to użyłabym właśnie tego słowa. A gdybym mogła powiedzieć więcej, to dodałabym: swobodnie, ciepło, zabawnie, z klasą i wyczuciem. Wielka w tym zasługa Karoliny, która prowadzi większość zajęć. Jej niewątpliwy urok osobisty, miękka barwa głosu i język, którym się posługuje, buduje poczucia bezpieczeństwa i atmosferę pełnego zaufania.
Czuć w tym ducha, ale nie natrętną duchowość. Jest fachowo, ale przede wszystkim na luzie. Bez zadęcia, za to z bardzo przyjemnym poczuciem humoru, które ja akurat bardzo sobie cenię.
Do domu wróciłam z nową energią i głową pełną nowych myśli, na które w życiu codziennym nie miałabym szans, uskrzydlona spotkaniem tak różnych kobiet, umocniona w przekonaniu, że fajnie i warto dbać o siebie i relacje.

Małgorzata

Pobyt 4 dniowy w Ojrzanowie był dla mnie szczególny. Może dlatego, że w szczególnym momencie mojej wędrówki życiowej, w szczególnym miejscu jakim jest Zagroda, ze szczególną Karoliną i szczególnym doborem ćwiczeń.
W pewien sposób ponownie uwierzyłam w siebie, po dobrych paru latach raczej niechęci jeżdżenia na grupowe wyjazdy. Tutaj nie czułam obecności ponad 20 dziewczyn, nawet na treningach. Co szczególnie dla mnie cenne: bardzo indywidualne podejście Karoliny do każdego, zarówno w sensie uprawiania jogalates jak też takiej ludzkiej uważności, Sposób tłumaczenia ćwiczeń był dla mnie bardzo jasny, pomimo, że nie zawsze widziałam Karolinę ze swojej maty i nie mam dużej świadomości ciała. Doceniam również lekkość, poczucie takiej sprawczości, którą Karolina wydaje się mieć sama jak i umiejętność przekazania jej ćwiczącym. I uśmiech i lekkość i poczucie humoru.
I po raz pierwszy po saunie weszłam cała do zimnego stawu zarówno po południu jak i następnego dnia w ciemną noc. Brr.... zimno okrutnie, ale jestem z siebie dumna.
Doskonałe masaże też z przemiłą Agatą i Ireną. I wspaniałe (za wspaniałe:) jedzenie. No i też jestem dumna, że zawsze zjadałam mniej racuchów i bułeczek ze śliwkami niż Karolina:)
Dziękuję za wyjazd, już zapisałam się na następny.

Dorota

Chciałam się podzielić wrażeniami z Chill Weekendu w Oczyszczalni
Miejsce magiczne , bardzo sprzyjające spotkaniom , ktore maja na celu prace nad ciałem i umysłem
Niecałe 50 km od Wwy a czułam się jak na „głębokich„ Mazurach . Wspaniala wegetarianska kuchni, przemiła obsługa, magiczne pokoje, cudowna przyroda a przede wszystkim praktyka z Karoliną. Poczulismy się, po okresie 3 miesięcznej izolacji, radośni i pełni energii . Całości dopełnił koncert mis kryształowych, dla niektórych nowe, duze doswiadczenie
Wspaniały weekend.

Agnieszka

Kochana... bardzo dziękuję za spotkanie z Twoją aurą, wiedzą i ruchem...w tym miejscu i w tym czasie... Spędziłam wiele cudnych wakacji z rodziną, ale od 26 lat nie odpoczywałam tak, jak w minionym tygodniu....Zostaję z przemyśleniami na temat tego, co odkryłam w ciele i umyśle...

Ania

Dziękuję za wspólny czas. Na pewno do powtórzenia.
Dla mnie to było nowe, ale bardzo wyjątkowe spędzanie czasu. Było mi tego potrzeba po trudnym stresującym roku. Moim zdaniem ogromna w tym Twoja zasługa. Jesteś autentyczna w tym co robisz, lubisz to i to widać. Wszystko masz dopracowane i przemyślane.

Ania

Dziękuję za piękny czas w Ojrzanowie. Ćwiczę już kilka lat i często wyjeżdżam z różnymi grupami. Twój Chill Weekend w Ojrzanowie to magia. Nie doświadczyłam tego nigdy wcześniej. Dziękuję.

Ela

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za ten tydzień. Twoje warsztaty bardzo mi się podobały. Doceniam, że starałaś się wyjaśniać, na czym polega każda pozycja, zwracałaś uwagę na każdą osobę i podchodziłaś do nas indywidualnie. Każda z nas czuła się zaopiekowana. Dziękuję też za atmosferę, którą tworzyłaś, poczucie humoru i takt.
Z wielką przyjemnością skorzystam z kolejnego wyjazdu.