16 – 19 maja 2024

Chill Weekend
wyjazd z jogą i pilates
ZAGRODA OJRZANÓW 

 

Chill Weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych chill wyjazdów. Program Chill Weekendu’u został tak zaprojektowany byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind.  Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. 

“”

Karolina KucharczykZapraszam serdecznie

Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań
i po prostu przyjedź na Chill Weekend,
reszta sama się ułoży.

Chill Okoliczności

Już od  kilku lat Chill Weekendy odbywają się  w wyjątkowym miejscu otoczonym lasami oraz licznymi stawami,   Zagrodzie Ojrzanów która oddalona jest od Warszawy zaledwie 35 km. Drewniana zabudowa, szklana sala do ćwiczeń z widokiem na naturę, zwięrzęta zamieszkujące w zagrodzie ( konie, kozy, osły, ptactwo ) wprowadza nas momentalnie w sielski nastrój.  Dostępne są pokoje 2, 3 osobowe, a także 4 i 5  osobowe. Każdy pokój jest w innym stylu z własną łazienką.  Do naszej dyspozycji jest sauna w drewnianym domku z widokiem na stawy oraz 130 metrowa przeszkolona piękna sala do ćwiczeń.

Chill Body

Podczas sesji jogi  skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi. Pilates  rozbudzi świadomość  Twojego rdzenia ciała i da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi. Wieczorna sesja jogi powięziowej pozwali zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek. Medytacja  jest elementem każdej sesji podczas ruchu i sesji oddechowych. W trakcie naszego pobytu będzie można skorzystać z masaży. Dopełnieniem idei chill body jest relaksacja przy dźwiękach naturalnych instrumentów, których  wibracja dosłownie wchodzi w  ciało likwidując w nim wszystkie napięcia i udrażniając wszystkie kanały, dzięki którym energia może krążyć w naszym ciele, dając nam życie.
 

Chill Food

Podczas naszego pobytu serwowane nam będą pyszne i zdrowe  dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Zagroda  słynie z  niebywałej kreatywności kuchni wege. Kawa, ziołowe herbaty oraz  oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień. Chill Weekend jest wyjazdem no-alco. Akceptowana jest dieta wegańska oraz bezglutenowa. 

Cała moja wieloletnia praktyka pracy z ciałem ma swoje odzwierciedlenie w Chill’ach.

 

To tu – jako grupa – możemy razem wejść w przestrzeń, którą nazywam świadomością ciała.
Jest to przestrzeń absolutnie neutralna, pozbawiona mistycyzmu ale jednocześnie ukazuje swoją magię,
która wynika z pracy nad połączeniami ciała i umysłu, i oferuje niezwykłe efekty tejże pracy.
Efekty te często są impulsem do zmian, jak w świadomości tak i w życiu, co
zawsze mnie bardzo cieszy i daje ogromną satysfakcję z dzielenia się odkryciami.
W fascynacji świadomym ruchem joga i pilates to punkty wyjścia do podróży
przez meandry naszej cielesności,
dzięki temu wychodzimy od tego co znane w kierunku tego co nieznane.

Karolina Kucharczyk 

Jogalates

Karolina Kucharczyk

JOGA /  PILATES / JOGALATES

Chill Prowadząca 


Dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga oraz Barre. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz Integracja Strukturalna Rolfing®. Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia ciała, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce. Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Przez ostatnie lata bada terapeutyczny wpływ uwalniania powięziowego w przypadku choroby Alzhaimera, depresji oraz demencji. Dopełnieniem w jej nauczaniu jest szwajcarska koncepcja metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką JOGALATES studio w Warszawie. Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń. Karolina z wykształcenia jest pedagogiem waldorfskim oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

Jogalates

Chill Program

 • czwartek
  16:30 check in
  17:30 – 18:30  sesja
  18:45 kolacja
 • piątek
  8.00 -9.00 sesja
  9.15  śniadanie
  11.30 – 13.00 sesja
  13.15 obiad
  18.30 kolacja
  20.30 – 21.30 sesja
 • sobota
  8.00 -9.00 sesja

  9.15  śniadanie
  11.30 – 13.00 sesja
  13.15 obiad
  17.00 koncert
  18.30 kolacja
  20.30 – 21.30 sesja
 • niedziela
  8.00 -9.00  sesja
  9.15 śniadanie
  11.00 – 12.45 sesja
  13.00 obiad
  check – out do 15.00 
Jogalates
Rezerwacja 

 

 • Napisz do nas na studio@jogalates.pl
 • Wpłata zadatku 300 zł na gwarantuje miejsce 
 • Zadatek jest bezzwrotny
 • Liczba miejsc ograniczona!
 • Liczy się kolejność zgłoszeń.
Jogalates
Cena 

 

 • 1410 zł pakiet od czwartku do niedzieli
 • 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach
 • Cena zawiera pobyt w pokoju 2, 3, 4 osobowym  z łazienką, wyżywienie wegetariańskie, koncert relaksacyjny mis,  zajęcia oraz saunę
 • Cena nie zawiera dojazdu oraz  masaży

Wypełniając formularz dajesz  nam znać, że Twoje myśli krążą wokół chill’u