[cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_gallery layout=”hover” hover_pause=”5″ animation_delay=”0″]7849|https://jogalates.pl/wp-content/uploads/2018/06/OJRZANÓW_1-150×150.jpg[/cmsms_gallery][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation_delay=”0″]

Zapraszamy Was do magicznego miejsca na poglębioną praktykę YOGI&PILATES.
To już drugi raz spotkamy się w Zagrodzie Ojrzanów
na warsztacie gdzie będziemy doświadczać fusion jogi i pilates.

? MIEJSCE
Zagroda Ojrzanów to miejsce położone wśród ostępów lasów Młochowskich, 30 km od Warszawy, w sercu ziemi Chełmońskiego. Z dala od miejskiego zgiełku.
Dostępne pokoje 2, 3 osobowe z własną łazienką.

?DIETA
Wegetariańska, na życzenie vege i bezglutenowa.

? PROGRAM
Prawie 5 godzin zajęć dziennie.
Poziom dostosowany będzie dla osób początkujących
jak i dla zaawansowanych.
Będziemy ćwiczyć od rana według planu:

1. ENERGETYCZNY PORANEK blok porannych zajęć.
Każdy poranek zaczniemy od energetyzującej praktyki jogi i pilates w rytmie flow. Pobudzimy układ krążenia płynnością ruchu i oddechu. Oczyszczając komórki z toksyn pozwolimy, aby nasz organizm z większą lekkością i łatwością wszedł w ćwiczenia z modułu GO DEEP.
2. WARSZTATY TEMATYCZNE blok popołudniowych zajęć.
To dwie godziny pogłębionej praktyki asan oraz ćwiczeń z repertuaru pilates, z naciskiem na pracę układu mięśniowo – powięziowego. Blok ten będzie skupiał się na powięzi, na doświadczaniu taśm anatomicznych w ciele.
Celem tych zajęć jest zbudowanie młodzieńczego, sprężystego aparatu powięziowego oraz głęboka praca na strukturach, przy użyciu piłeczek oraz innych pomocy.
Program zajęć został tak przygotowany, abyś mógł uświadomić sobie zjawisko napięciowej integralności ciała.
Różnorodność ćwiczeń z tego modułu, ich kształt oraz dynamika, zapewnią tobie środki służące zrównoważeniu i energetyzacji powięzi.
3. ZAKOŃCZENIE DNIA I GŁĘBOKA RELAKSACJA
blok wieczornych zajęć.
Wieczorny blok to łagodna joga wraz z głęboką relaksacją.
Całkowite zresetowanie się i zniwelowanie napięć psycho-somatycznych, wewnętrznego napięcia i powrót do równowagi.

? PLAN DNIA

czwartek 19 lipca
17.00-18.00 jogalates
18.30 kolacja
19.30-20.00 sprawy organizacyjne
20.30-21.15 delikatna praktyka kończąca dzień z relaksacją

piątek – sobota 20 – 21 lipca
7.30 -9.00 pilates / joga
9.30 ŚNIADANIE
czas wolny na spacery, relaks, rozmowy, masaże
13.00 OBIAD
16:00- 18:15 joga/ pilates
(zajęcia tematyczne, praca z powięzią, yin yoga)
18.30 KOLACJA
20.30 -21.15 delikatna praktyka kończąca dzień z relaksacją

niedziela 22 lipca
7.30 -9.00 pilates / joga
9.30 ŚNIADANIE
czas wolny na spacery, relaks, rozmowy, masaże
13.00 OBIAD
zakończenie, pożegnanie

*Plan godzinowy może ulec zmianie.

? PROWADZĄCE
? Kasia Zasławska-Kowal – joga. Dyplomowana nauczycielka Vinyasa Flow Jogi. Posiada dyplom Instruktora Rekreacji Ruchowej, ze specjalnością w Hatha Jodze. Ukończyła międzynarodowe szkolenie Yoga Alliance RYS 200, Level 1; kurs Astanga Jogi u Manju Joisa. Jest trenerem Blackroll Polska. Posiada dyplomy ukończenia szkoleń z zakresu pracy z kobietami w ciąży. Swoją wiedzę nieustannie pogłębia na wielu warsztatach. Miłością Kasi jest rozgrzewająca Vinyasa. Flow potrafi być sposobem na pozytywne zatracenie się w oddechu oraz pracy z ciałem. Ostatnio jednak coraz częściej pojawiają się u niej na praktyce wolniejsze momenty. Flow przeradza się w Slow. Yang w Yin.

?Karolina Kucharczyk – pilates.
Dyplomowana nauczycielka metody Pilates oraz Astanga Jogi. Karolina łączy różne metody pracy z ciałem.
Wykorzystuje koncepcję Anatomy Trains autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Na zajęciach wykorzystuje elementy metody BeBo (trening dna miednicy). Bierze pod uwagę kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu.
Jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet PILATES ORGAZMICZNY®, a także jest właścicielem JOGALATES studio w Międzylesiu.
Karolina z wykształcenia jest pedagogiem, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu.
Jej dodatkową pasją jest projektowanie ubioru oraz konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT
Jej porównanie pracy z ciałem na macie, z tkaniem swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

??DODATKOWO
Na miejscu jest możliwość skorzystania
za dodatkową opłatą z masażu LOMI LOMI.

?INWESTYCJA
termin od 19 do 22 lipca 830 zł/ osoba (czwartek – niedziela)
termin od 20 do 22 lipca 730 zł/ osoba (piątek – niedziela)
opłata za pobyt dla dziecka 400 zł (od czwartku do niedzieli)
opłata dla osoby towarzyszącej niećwiczącej 530 zł (od czwartku do niedzieli)
rabat dla stałych bywalców na naszych wyjazdach 50 zł

Cena zawiera pobyt z wyżywieniem oraz zajęcia jogi i pilates.

?REZERWACJA
Rezerwacji dokonujemy poprzez wpłatę 300 zł zadatku
na konto podane w mailu zwrotnym.
Po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie swojego udziału w warsztacie.
Zadatek jest bezzwrotny.

?Informacje i zapisy
Karolina Kucharczyk
studio@jogalates.pl
tel. 664 807 768

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row][cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_gallery layout=”hover” gallery_type=”grid” gallery_padding=”10″ image_size_slider=”full” image_size_gallery=”full” hover_pause=”5″ slider_effect=”slide” slider_autoplay=”true” slider_slideshow_speed=”7″ slider_animation_speed=”600″ slider_pause_on_hover=”true” slider_rewind=”true” slider_rewind_speed=”1000″ slider_nav_control=”true” gallery_columns=”4″ gallery_links=”lightbox” animation_delay=”0″][/cmsms_gallery][/cmsms_column][/cmsms_row]