Ładowanie Wydarzenia
12
Styczeń

Gyrokinesis ® – warsztat

12 stycznia 2019 @ 11:30 - 15:00zł150
GYROKINESIS WARSZTAT

Zapraszamy Was serdecznie na warsztat metody Gyrokinesis ®.

GYROKINESIS®
to metoda treningowa mobilizująca ciało do podążania we wszystkich kierunkach ruchu kręgosłupa. Kluczem jest płynność podyktowana świadomym oddechem. Koniec każdego ruchu jest początkiem następnego, stąd jego przyjemny, cyrkuliczny charakter zapobiegający tworzeniu się napięć i kontuzji. Sekwencje ćwiczeń aktywują pełen zakres ruchu, uruchamiają cały łańcuch mięśni zaczynając od tych miedzy guzami kulszowymi, miednicy idąc ku górze tworzy przestrzenie miedzykręgowe. Gyrokinesis mobilizuje, skutecznie wzmacnia, uelastycznia i wydłuża kręgosłup, masuje organy wewnętrzne, otwiera zmysły, likwiduje napięcia i bóle, polepsza koordynacje i równowagę, genialnie rzeźbi sylwetkę, koryguje wadliwą postawę, uczy ciało nowych zdrowych nawyków ruchowych, otwiera je na nowe wyzwania.

Ćwiczenia te zostały opracowane w latach 70 tych XX wieku przez choreografa Juliu Horvath i bazują na wielu elementach jogi, ti-chi, sztuk walki, pływania, pilatesu i ćwiczeń rehabilitacyjnych. Polegają na rotacjach, skrętach, skłonach oraz powtórzeniach w pozycji siedzącej na taborecie, na macie oraz na stojąco. Poprzez płynność przechodzenia z jednej sekwencji w drugą, trening ten mozna porównać do tańca.

ULA WOJTKOWIAK
jest certyfikowaną doświadczoną instruktorką GYROKINESIS®. Szkoliła się w u świetnych trenerów i osteopatów w White Cloud Studio w Rzymie oraz Gyrotonic Eaglesnest Therapiezentrum, w Münstertal w Niemczech. Jest aktorką, abslowentką Akademii Teatralnej DAMU w Pradze i Akademii Gardzienic. Jako tancerka pracowała w Narodowej Operze Teatro dell’Opera w Rzymie. Jej ogromną pasją i profesją jest argentyńskie tango, które tańczy od kilkunastu lat. Gyrokinesis jest nieodłącznym elementem rozgrzewki do jej zajęć z techniki tanga i innych form kreatywnego ruchu. Prowadzi zajęcia z posturalnego przygotowania ciała do tańca, muzykalności i treningi dla performerów, tancerzy oraz animatorów. Pracuje zarówno z tancerzami jak i osobami starszymi, kobietami w ciaży i z każdym potrzebującym poprawy kondycji kregoslupa. Uczyła we Włoszech, w Czechach, w Niemczech, w Hiszpanii, Portugalii i w Argentynie.

CENA
150 zł

ZAPISY
Zapisy dokonujemy mailem
studio@jogalates.pl

Miejsce rezerwuje wpłata zadatku 50 zł na konto podane w mailu zwrotnym.

Ilość miejsc 12

Zapraszamy serdecznie

Szczegóły

Data: 12 stycznia 2019
Czas: 11:30 - 15:00
Koszt: zł150
Wydarzenie Category:

Miejsce

Venue Name: Jogalates studio
Address: Zwoleńska 81/10
Warszawa, Polska

+ Google Map
Strona internetowa: jogalates.pl

Organizator

Organizer Name: JOGALATES
Telefon: 515807614
Email:
Strona internetowa: jogalates.pl