[cmsms_row data_padding_bottom=”50″ data_padding_top=”0″ data_bg_parallax_ratio=”0.5″ data_bg_size=”cover” data_bg_attachment=”scroll” data_bg_repeat=”no-repeat” data_bg_position=”top center” data_color=”default” data_padding_right=”3″ data_padding_left=”3″ data_width=”boxed”][cmsms_column data_width=”1/1″][cmsms_text animation_delay=”0″]

Drogi miłośniku metody PILATES,

już niedługo odbędzie się moje pierwsze w Polsce szkolenie Pilates z wykorzystaniem drobnego sprzętu FOAM ROLLERS oraz MAGIC CIRCLE w przeróżnych modyfikacjach repertuaru Pilates, jak i samej klasyki metody.
Na szkoleniu zapoznasz sie w jaki sposob można w pełni wykorzystać wałki i obręcze podczas treningu Pilates w celu dostosowania ich do możliwości i poziomu zaawansowania danej grupy.
Dowiesz się, jak w pełni wykorzystać wałek w ćwiczeniach stabilizujących, równoważnych i siłowych a także jak wzmocnić mięśnie głębokie przy zastosowaniu magic circle.

PROGRAM SZKOLENIA
11:30 rozpoczęcie- powitanie, wzajemne zapoznanie się
12.00 analiza postawy ciała i omówienie najważniejszych
zasad Pilates
13.00- 15.00 MODUŁ 1
/lekcja z wykorzystaniem magic cirles/
15.00 – 16.00 przerwa obiadowa
16:00 – 18.00 MODUŁ 2
/lekcja z wykorzystaniem faom rollerów/
18.00 – 18.30 stretching i relaksacja
18.30 – 19.00 omówienie szkolenia i wreczenie certyfikatow uczestnictwa 🙂

CEL SZKOLENIA
– zwiększenie świadomości i analiza prawidłowej postawy ciała
– przypomnienie najważniejszych zasad metody Pilates
– pokazanie jak pracować i w pełni wykorzystywać wałki i obręcze

***MAGIC CIRCLE – OBRĘCZE
– główny cel pracy z obręczami to aktywizacja i wzmocnienie mięśni głebokich i stabilizacji kręgosłupa
– magic circle wprowadza dodatkowy opór podczas wykonywania ćwiczeń, przez co silniej angażuje się do pracy poszczególne grupy mięśniowe
– zwiększają ogólną siłę i wytrzymałość

***FOAM ROLLER – WAŁKI
– mają na celu rozluźnienie powięzi, zniwelowanie napięcia mięśniowego oraz automasaż, a dzięki temu szybszą regenerację i sprawność ruchową
– mało stabilny kształt wałka, zmusza ciało do pracy nad balansem i stabilizacją wzmacniając percepcję ruchu i czucie mięśni głębokich

***GRETA POLAŃSKA MOIDINI
http://gretaspilates.com/
Kilka slów o mnie.
Ostatnie 15 lat mojego życia spedziłam w Grecji, gdzie prowadziłam szkołę tańca, pilates studio, wykłady, warsztaty i szkolenia pilates. Swoje profesjonalne wykształcenie w tej dziedzinie zdobyłam w szkole BASI ( Body Art and Since International – kalifornijski instytut dla profesjonalistow Pilates )
i miałam wielkie szczęście szkolić się u najlepszych wykładwców na świecie.
Po wielu latach pracy i tysiącach przerobionych godzin wertując w zakamarach i anatomii naszego ciała, zaczęłam szkolić innych, prowadzić kursy instruktorskie i warsztaty w kilku krajach Europy. Napisałam tez podręcznik do nauki Pilates po polsku i coraz częsciej odwiedzałam nasz kraj aż w końcu pół roku temu przeniosłam się wraz z rodziną do Polski.
Obecnie wykładam anatomie funkcjonalną i pilates na uczelni choreograficznej w Łodzi i planuje szereg szkoleń w naszym kraju, aby dzielię się wiedzą i rozwijąc PILATES właśnie tu w Polsce.

INWESTYCJA
250 zł cena za 2 MODUŁY / 6,5 godzin
1. Foam Roller
2. Magic Circle

REZERWACJA
Miejsce na szkoleniu rezerwujemy wpłacając zaliczkę 100 zł
na konto mailowe podane w mailu zwrotnym.
Swoją chęć udziału zgłoś pisząc maila na adres
www.gretaspilates.com

Kontak telefoniczny
733 005 876 Greta
664 807 768 Karolina

Liczba miejsc ograniczona.
Zaliczka jest bezzwrotna. W przypadku wpłacenia zaliczki i braku możliwości Twojej obecności należy poszukać za siebie zastępstwo.

Na szkoleniu będą dostępne wałki oraz obręcze.
Weź swoją matę i notatnik 😉

Do zobaczenia,
Greta
&
Jogalates Studio

[/cmsms_text][/cmsms_column][/cmsms_row]