UDAJ SIĘ NA WEWNĘTRZNE WAKACJE   

KURS MEDYTACJI DLA POCZĄTKUJĄCYCH

7 marca 2021 / g. 12.00 - 14.00 MODUŁ 1

14 marca 2021/ g. 12.00 - 14.00 MODUŁ 2

MEDYTACJA I ODDECH - Kurs dla początkujących

Chcesz wejść w stan, który jest wolny od wewnętrznych konfliktów?

Zapraszamy Was na kurs medytacji, której techniki pomagają w pracy z emocjami i umysłem.

Od dzieciństwa uczymy się badać i rozumieć rzeczy w świecie zewnętrznym, ale nikt nie uczy nas patrzeć w głąb i rozumieć umysł i jego różne stany. Większa część edukacji skierowana jest na poznawanie świata zewnętrznego i umiejętności manipulowania nim dla własnej korzyści. Ale jeśli nie poznamy siebie, motywacje do działania w tym świecie pozostają w ukryciu a rezultaty często są inne od zamierzonych.

CZY PRÓBOWAŁEŚ/AŚ MEDYTACJI ?

Medytacja to określony proces rozwiązywania wewnętrznych konfliktów. Jest to prosty i dokładny proces uświadamiania siebie.

Medytacja to praktyka delikatnego uwalniania się od niepokojów, które cię dręczą, abyś mógł być wolny i odpowiadać na potrzeby chwili oraz doświadczyć radości bycia w pełni obecnym.

Medytacja nie jest tym, co myślisz, ponieważ jest poza myśleniem. Nie medytujesz nad swoimi problemami, aby je rozwiązać, ale poprzez medytację widzisz problemy, które sobie stworzyłeś.

Medytacja nie jest rytuałem należącym do żadnej określonej religii, kultury czy grupy.

Jest to metoda poznania samego/samej siebie, dzięki której pojawia się intuicja rozróżniania.

CZY KIEDYKOLWIEK ZASTANAWIAŁAŚ/ZASTANAWIAŁEŚ SIĘ NAD SWOIM ODDECHEM ?

Oddech jest naszym naturalnym narzędziem do samouzdrawiania, wymaga jedynie zauważenia, pogłębienia i praktyki.

CZY ZATRZYMUJESZ SWOJĄ UWAGĘ W ŻYCIU CODZIENNYM NA TEJ CZYNNOŚCI ?

To ważne, aby zrozumieć i poczuć świadomie oddychanie, by w trudnych momentach móc reagować na nie ze spokojem i nie poddawać się fali niepotrzebnych emocji. By móc wesprzeć swoje zdrowie-równowagę psychiczną i fizyczną.

Jeśli chcesz rozpocząć praktykę medytacji to ten kurs jest dla Ciebie.

KURS MEDYTACJI TRWA 4 GODZINY I JEST PODZIELONY NA 2 MODUŁY


MODUŁ 1

Zawiera w sobie zagadnienia:

Czym jest Medytacja?
Zalety Medytacji.
Sposoby Medytacji.
Medytacja w praktyce.
Anatomia oddechu – kompendium.
Wpływ oddechu na zdrowie, w tym na układ nerwowy.
Wpływ oddechu na ból.
Oddech a energia życiowa.

Cena za MODUŁ 1 – 99 zł
7.03.2021 godzina 12.00 – 14.00


MODUŁ 2

W drugiej części kursu poznasz różne formy medytacji oraz konkretne ćwiczenia oddechowe Pranayamy.

Z kilku propozycji Medytacji wybierzesz tę, która dla Ciebie będzie możliwa do codziennej praktyki lub po prostu z Tobą zarezonuje.

W praktyce Oddechu poprowadzę Ciebie tak, by Oddech się w Tobie zakotwiczył, byś znalazła/znalazł w sobie potencjał uważności i koncentracji na tak naturalną czynność, jaką jest oddychanie. By w konsekwencji panowanie nad swoim oddechem pomagało panować nad sobą. Przejdziemy przez kilka ćwiczeń oddechowych – Pranayam, by wzbogacić swój naturalny proces oddechu o działanie zdrowotne. Daj sobie czas i przestrzeń na oddech, zaproś oddech do swojego wnętrza, on Ciebie pokieruje ku sobie i ku wolności.

Cena za MODUŁ 2- 99 zł
14.03.2021 godzina 12.00 – 14.0


CENA ZA 2 MODUŁY 170 zł

Miejsce na kursie rezerwujemy wpłacając zaliczkę 50 zł na konto podane w mailu zwrotnym. Zaliczka jest bezzwrotna, także w przypadku nieobecności prosimy poszukać kogoś na swoje miejsce. Kurs odbywa się przy minimalnej ilości zapisanych osób 6.

ZAPISY studio@jogalates.pl lub recepcja studia.


WARSZTAT POPROWADZI DLA WAS

Beata Kaźmierczak – artystka, joginka, podróżniczka duchowa. Od 11 lat uczy jogi.

„Kiedyś uznałam, że dla mnie bardzo istotne w życiu jest poznanie: kim jestem? dlaczego moja głowa jest ciągle pełna przeróżnych myśli? dlaczego na pewne zdarzenia reaguję emocjami, których potem nie mogę zrozumieć? Zainteresowałam się psychologią, medytacją i rozwojem osobistym, by znaleźć drogę do swojej Prawdy i Obecności. Uczyłam się od wielu Nauczycieli i Przewodników, praktykowałam różne metody, by zbierając wiedzę i doświadczenie móc przeżywać życie świadomie i takim jakie jest z jego różnymi odcieniami. Jestem gotowa, by się z tym dzielić z Tobą. Serdecznie zapraszam na kurs.”

 

Kurs da Tobie praktyczne i merytoryczne podłoże do pracy z oddechem i umysłem, przybliży do miejsca, w którym Jesteś, do Prawdy, do Obecności. Wzbogaci także Twoją wiedzę i doświadczenia o praktyczną metodę jaką jest Medytacja, która pomaga zapobiegać chorobom, zmniejsza podatność na stres, daje poczucie samoakceptacji, poprawia zdolność koncentracji i umiejętność kreatywnego myślenia oraz dodaje energii życiowej.

Kurs ponadto stanowi bardzo dobre fundamenty pod regularną praktykę jogi. Rozpoczniesz łagodną i świadomą pracę ze swoimi blokadami na poziomie fizycznym i psychicznym.

Jogalates