Poznaj techniki pracy z ciałem, emocjami i energią, które zmienią Twoje życie na dobre.

26 luty 2021

ROZMOWY Z CIAŁEM


CIAŁO PAMIĘTA WSZYSTKO

 

A dzięki temu może nam pomóc wydobyć się z bólu, traumy, dojść do ładu z emocjami, a nawet ukoić duszę. Trzeba jednak umieć się z nim porozumieć i wiedzieć jak wspomóc je w powrocie do równowagi, aby uruchomić nasze naturalne zdolności do samoleczenia.

 

KINEZJOLOGIA

 

to metoda pracy z ciałem i energią, która łączy w sobie naukę z zakresu medycyny akademickiej z mądrością Dalekiego Wschodu i specjalizuje się właśnie w rozmowie z ciałem.

Pomaga odnaleźć przyczynę problemu, czy szkodliwego schematu, zidentyfikować na linii czasu (lub w generacjach) moment jego powstania oraz emocje temu towarzyszące, a także zdjąć stres ze struktur cielesnych, energetycznych i emocjonalnych, umożliwiając tym samym uzdrowienie schematu, czy zniknięcie przewlekłego bólu.

 


26 luty 2021  godzina 10.30 – 13.30 


Cena za warsztat 200 zł / 3 h 


Chęć swojego udziału zgłoś pisząc do nas na studio@jogalates.pl

lub w recepcji studia


WARSZTAT POPROWADZI DLA WAS

 

Lek. med. Dorota Kalwajt

założycielka Akademii Kinezjologii, lekarz medycyny, pediatra ze specjalizacją rehabilitacji medycznej.

Pogromczyni stresu w ciele, jedyna instruktorka neurokinezjologii w Polsce.

„Zapraszam na spotkanie z kinezjologią „Rozmowa z ciałem”, podczas którego pokażę jak kinezjologia może pomóc Ci na co dzień i w ciągłej pracy rozwojowej ze sobą, oraz opowiem o ciekawych przypadkach z mojej praktyki. Elementem spotkania będą także mini warsztaty z testu mięśniowego (osławionego przez dr. Davida Hawkinsa), na których poznasz praktyczne podstawy pracy z nim, aby móc np. dobrać sobie odpowiednie suplementy diety, czy dietę, sprawdzić czy dana sytuacja będzie Ci służyć. To genialne narzędzie, ponieważ jest niezależne od osobistych opinii i wierzeń, jest bezosobową odpowiedzią pola świadomości”.

 „Wierzę, że zakochasz się w kinezjologii jak ja – od pierwszego spotkania”.

Jogalates