Chill weekend, wyjazd z jogą i pilates w Oczyszczalni z Jogalates studio

 

Chill Weekend  vol. 12

  16 – 18 października 2020

Oczyszczalnia, 40 km od Warszawy

 

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach sprzyjających regeneracji oraz  praktyce jogi i pilates.

Dołącz do nas i odkryj siebie na nowo. Chill weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych weekendów z Jogalates. 

Zabierz ze sobą  matę, spakuj zaledwie  kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.


ZAPISZ SIĘ

CHILL WEEKEND 

PLAN DNIA

piątek

16.00 check in  

17.00-18.30 wspólna praktyka

18.30 kolacja 

20.00-21.00 sesja regeneracyjna

sobota

8.15-9.00 wspólna praktyka* 

9.00 śniadanie 

11.00-12.00 wspólna praktyka*

12.00 – 13.00 wspólna praktyka** 

13.00 obiad 

17.30-18.30 wspólna praktyka**  

18.30 kolacja 

20.00-21.00 sesja regeneracyjna 

niedziela 

8.00-9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

11.00-13.00 wspólna praktyka 

13.00 obiad 

14.00 check out

MIEJSCE

Od kilku lat Chill Weekendy odbywają się  w  wyjątkowej przestrzeni Oczyszczalni,  miejscu otoczonym lasami brzozowymi. Natura dookoła oraz czysta forma wnętrza nastraja do wyciszenia i kontemplacji.  Oczyszczalnia położona jest zaledwie 40 km od Warszawy w miejscowości Ludwików, rejon Teresina.  Dostępne są pokoje 2 osobowe z własną łazienką.  Każdy pokój jest urządzony w innym, różnorodnym stylu.  Wybraliśmy to miejsce ponieważ sprzyja byciu w tu i teraz.  Będziemy ćwiczyć w jasnej 100m2  sali z widokiem na brzozy.  Poznaj Oczyszczalnię https://www.oczyszczalniamiejsce.pl

VEGE FOOD

Podczas naszego pobytu serwowane będą nam pyszne dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Atutem kuchni w Oczyszczalni  jest niebywała różnorodność wege menu.  Kawa, herbata oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień. 

W PROGRAMIE

Program Chill Weekendu został tak zaprojektowany byś mógł/a  doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć. 

Sesje  do wyboru

  • JOGA VINYASA sekwencja asan połączona w płynny ruch połączony z oddechem oczyści Twoje ciało z toksyn i doda energii.   
  • PILATES  pozwoli Tobie odczuć swój rdzeń, który uświadomiony pozostanie z Tobą tak długo jak tylko mu na to pozwolisz. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. 
  • JOGALATES FLOW  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. 
  • YIN YOGA   wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
  • MEDYTACJA 

Dodatkowo podczas Chill Weekendu będzie można skorzystać z masaży

  • MASAŻ LOMI LOMI NUI  220 zł/ 90 min
  • MASAŻ POWIĘZIOWY TWARZYterapia YIN  150 zł / 75 min
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Chill weekend, wyjazd z jogą i pilates w Oczyszczalni z Jogalates studio

CENA

• 830 zł  pakiet 3 dni od piątku kolacja

• 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach

Cena zawiera pobyt w pokoju 2 osobowym z własnymi łazienkami, wyżywienie wegetariańskie oraz zajęcia.  

Jeśli chciałbys pokój 1 osobowy prosimy o napisanie nam takiej informacji w zgłoszeniu. 

REZERWACJA MIEJSCA

recepcja JOGALATES studio 

studio@jogalates.pl

Zgłoszenie mailowe oraz wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce podczas tego weekendu.  Zadatek jest bezzwrotny.

Liczba miejsc jest ograniczona!

NAUCZYCIELE

Karolina Kucharczyk  dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Jogi oraz Yin Yogi. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz trening barre.
Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce.
Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Dopełnieniem jej warsztatu jest koncepcja szwajcarskiej metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką Jogalates studio w Warszawie.
Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń.
Karolina z wykształcenia jest pedagogiem oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

 

W przypadku pytań zadzwoń do nas  515 807 614

Zapraszamy Was ♥
Team JOGALATES

Jogalates
Jogalates