Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach

 sprzyjających regeneracji  oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates.

___

 CHILL WEEKEND OJRZANÓW

wyjazd z jogą i pilates

___

28 września – 1 października

Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań
i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

CHILL  IDEA


Wyjazd z jogą i plates Chill Weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych weekendów z Jogalates. Program Chill Weekendu’u został tak zaprojektowany byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu BODY&MIND.  Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. Zabierz ze sobą  matę, spakuj zaledwie  kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

Chill Weekend - Zagroda Ojrzanów - weekendowe wyjazdy z Joga i Pilates z Jogalates studio

CHILL MIEJSCE


Już od  kilku lat Chill Weekendy odbywają się  w wyjątkowym miejscu otoczonym lasami oraz licznymi stawami,   Zagrodzie Ojrzanów która oddalona jest od Warszawy zaledwie 35 km. Drewniana zabudowa, szklana sala do ćwiczeń z widokiem na naturę, zwięrzęta zamieszkujące w zagrodzie ( konie, kozy, osły, ptactwo ) wprowadza nas momentalnie w sielski nastrój.  Dostępne są pokoje 2, 3 osobowe, a także 4 i 5  osobowe. Każdy pokój jest w innym stylu z własną łazienką.  Do naszej dyspozycji jest sauna w drewnianym domku z widokiem na stawy oraz 130 metrowa przeszkolona piękna sala do ćwiczeń.

Jogalates

CHILL  FOOD


Podczas naszego pobytu serwowane nam będą pyszne i zdrowe  dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Zagroda  słynie z  niebywałej kreatywności kuchni wege. Kawa, ziołowe herbaty oraz  oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień. Chill Weekend jest wyjazdem no-alco. Akceptowana jest dieta wegańska oraz bezglutenowa.

Jogalates

CHILL  BODY


JOGA  podczas sesji skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi.
PILATES  rozbudza świadomość  rdzenia ciała. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi.
JOGALATES  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu.
JOGA TERAPEUTYCZNA  wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
MEDYTACJA  jest elementem każdej sesji podczas ruchu i sesji oddechowych 

Jogalates - joga + pilates, wyjazdy z Jogalates studio

CHILL SPA


CEREMONIA DŹWIĘKU i ŚPIEWU  Na koncercie mis tybetańskich poczujecie, jak wibracja dosłownie wchodzi w Wasze ciało, likwidując w nim wszystkie napięcia i udrażniając wszystkie kanały, dzięki którym energia może krążyć w Waszym ciele, dając Wam życie. 

MASAŻE  Podczas naszego pobytu będzie można skorzystać z masaży  oraz sauny

Jogalates
Jogalates
Wyjazdy z Jogą i pilates w Zagrodzie Ojrzanów, jogalates studio, domek na stawie, sauna
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CENA

 • 1320 zł pakiet 4 dni 
 • 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach
 • Cena zawiera pobyt w pokoju 2, 3 lub 4  osobowym  z własnymi łazienkami, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia, saunę oraz ceremonię dźwięków
 • Cena nie zawiera dojazdu oraz  masaży
Jogalates

REZERWACJA

 • Napisz do nas na studio@jogalates.pl
 • Wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce 
 • Zadatek jest bezzwrotny
 • Liczba miejsc ograniczona!
 • Liczy się kolejność zgłoszeń.

Cała moja wieloletnia praktyka pracy z ciałem ma swoje odzwierciedlenie w Chill’ach.

 

To tu – jako grupa – możemy razem wejść w przestrzeń, którą nazywam świadomością ciała.
Jest to przestrzeń absolutnie neutralna, pozbawiona mistycyzmu ale jednocześnie ukazuje swoją magię, która wynika z pracy nad połączeniami ciała i umysłu oferując niezwykłe efekty tejże pracy.
Efekty te często są impulsem do zmian, jak w świadomości tak i w życiu, co zawsze mnie bardzo cieszy i daje ogromną satysfakcję z dzielenia się odkryciami.
W fascynacji świadomym ruchem joga i pilates to punkty wyjścia do podróży przez meandry naszej cielesności,
dzięki temu wychodzimy od tego co znane w kierunku tego co nieznane.

Karolina Kucharczyk 

CHILL PLAN

 • czwartek
  16.30 check in
  17.30 – 19.00 sesja
  19.00 kolacja
  20.00 spotkanie
 • piątek – sobota
  8.30 -9.30 poranna gimnastyka
  9.30 śniadanie
  11.30 – 13.00 sesja
  13.00 obiad
  15.30 koncert mis/ sauna
  18.00 kolacja
  20.00 – 21.15 sesja
 • niedziela
  8.30 -9.30 sesja
  9.30 śniadanie
  11.30 – 13.00 sesja
  13.00 obiad
  check – out do 15.00

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ I DOŁĄCZ DO CHILL WEEKENDU!

  CHILL  TEAM  PEŁEN   PASJI 

  Jogalates

  Karolina Kucharczyk

  JOGA /  PILATES / JOGALATES

  Dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga oraz Barre. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz Integracja Strukturalna Rolfing®.

  Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia ciała, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce. Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Przez ostatnie lata bada terapeutyczny wpływ uwalniania powięziowego w przypadku choroby Alzhaimera, depresji oraz demencji. Dopełnieniem w jej nauczaniu jest szwajcarska koncepcja metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką JOGALATES studio w Warszawie. Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń. Karolina z wykształcenia jest pedagogiem waldorfskim oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

  Jogalates

  Irena Dębska 

  MASAŻ LOMI LOMI NUI

  Pracuje w linii Abrahama Kauai rdzennego Hawajczyka, praktykującego Kahuny. Jej nauczycielka Susan Pa’iniu Floyd jest jedną z głównych nauczycieli Lomi Lomi Nui i lider Aloha International. Susan współpracuje też z Loea Kawaikapuokalani promującym w świecie hawajski taniec Hula oraz Serge Kahili King’iem znawcą filozofii Huny z której wywodzi się masaż Lomi Lomi.

  Zajmuję się terapią ciała poprzez masaż. To czym się kieruję to akceptacja dla osoby która do mnie przychodzi, szacunek do jego doświadczeń, jego odczuwania i tego z czym do mnie przyszedł na poziomie świadomym i tym schowanym głębiej niechcianym, trudnym do zaakceptowania.
  Czasem jest to po prostu potrzeba lekkości, odpuszczenia napięć, relaksu…
  Życie przeładowane jest stresem, brakiem akceptacji, koniecznością podejmowania trudnych decyzji. Ciało kumuluje energię emocji, których w danym momencie nie mamy czasu przeżyć. Poszukujemy wsparcia, pomocy na różnego rodzaju kursach, warsztatach rozwoju, decydujemy się na psychoterapię. Niesie to ciężar głębokiej pracy z nadzieją uzdrowienia, nabrania nowych kompetencji, wrócenia do radości życia. Czasem jest to potrzeba bycia zauważonym, zaakceptowanym, przytulonym.
  W każdym z nas są iskierki które masaż może rozbudzić. Czasem w czasie sesji przychodzi myśl, coś w rodzaju olśnienia. Coś co potem poprowadzi nas w życiu.
  Intencja masażu (pragnienie, to co bardzo chcemy w życiu by nam się spełniło) która jest najważniejszym elementem masażu, otwiera i to co niemożliwe staje się możliwe, dzieje się, transformuje, spełnia się. Można to różnie nazwać, fizyka kwantowa, szamanizm, moc myśli, boska wola, ład wszechświata.
  Dla mnie to koherencja serca i jego wibracje, intencja serca.
  Tylko to co dobre dla osoby masowanej.
  Praca nad sobą i potrzeba rozwoju, poszukiwanie pasji w życiu doprowadziły mnie do spotkania z tym cudownym masażem. Są mi niezbędne abym czuła się całością. Pomagają puszczać napięcia, zastoje, czy różne emocje, pójść dalej, zostawić to co stare i zacząć nowy etap.