Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach

 sprzyjających regeneracji  oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates.

______________________________________

CHILL WEEKEND ROZPIESZCZALNIA

____________________

2 – 5  listopada

Zabierz ze sobą matę, spakuj zaledwie kilka ubrań
i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

Wyjazd z Jogą i Pilates z Jogalates studio do Rozpieszczalni_2

CHILL  IDEA


Wyjazd z Jogą i Pilates Chill Weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych weekendów z Jogalates studio. Program Chill Weekendu’u został tak zaprojektowany byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind.  Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. 

Wyjazd z Jogą i Pilates z Jogalates studio do Rozpieszczalni_4

CHILL MIEJSCE


Od kilku lat Chill Weekendy odbywają się  w wyjątkowym miejscu zwanym Oczyszczalnia / Rozpieszczalnia która oddalona jest od Warszawy zaledwie 40 km. Budynek położony jest w magicznym brzozowym lesie w miejscowości Ludwików. Drewniana  minimalistyczna zabudowa i zielona architektura sprzyjają koncentracji i kontemplacji. Tym razem będziemy w obiekcie ROZPIESZCZALNIA. Ćwiczyć będziemy w 170 metrowej sali z kominkiem gdzie można wygodnie usiąść na fotelu z lat 60 uw, poczytać książkę lub pomedytować, patrząc na modrzewiowy zagajnik znajdujący się za przeszkloną ścianą wschodnią.  Pokoje w Rozpieszczalni są 2 osobowe.  Do Ludwikowa można dojechać także PKP.  Więcej informacji odnośnie miejsca przeczytasz tutaj https://oczyszczalniamiejsce.pl

Jogalates

CHILL  FOOD


Podczas naszego pobytu serwowane nam będą pyszne i zdrowe  dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Oczyszczalnia  słynie z  niebywałej kreatywności kuchni wege. Kawa, ziołowe herbaty oraz  oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień. Chill Weekend jest wyjazdem no-alco. Akceptowana jest dieta wegańska oraz bezglutenowa. 

Jogalates - joga + pilates, wyjazdy z Jogalates studio

CHILL  BODY


JOGA  podczas sesji skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi.
PILATES  rozbudza świadomość  rdzenia ciała. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi.
JOGALATES  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu.
JOGA TERAPEUTYCZNA   sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
MEDYTACJA  jest elementem każdej sesji podczas ruchu i sesji oddechowych
 

misy tybetanskie w prowadzonej medytacji mindfulness w Jogalates studio

CHILL SPA


KĄPIEL W DŹWIĘKACH  Na koncercie mis tybetańskich poczujecie, jak wibracja dosłownie wchodzi w Wasze ciało, likwidując w nim wszystkie napięcia i udrażniając wszystkie kanały, dzięki którym energia może krążyć w Waszym ciele, dając Wam życie. 

MASAŻE  Podczas naszego pobytu będzie można skorzystać z masaży ( w cenie ok 150 – 290 zł) oraz sauny

Jogalates

CENA

 • 1350 zł pakiet 4 dni 
 • 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach
 • Cena zawiera pobyt w pokoju 2 osobowym  z własnymi łazienkami, wyżywienie wegetariańskie, koncert relaksacyjny mis,  zajęcia oraz saunę
 • Cena nie zawiera dojazdu oraz  masaży
Jogalates

REZERWACJA

 • Napisz do nas na studio@jogalates.pl
 • Wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce 
 • Zadatek jest bezzwrotny
 • Liczba miejsc ograniczona!
 • Liczy się kolejność zgłoszeń.

Cała moja wieloletnia praktyka pracy z ciałem ma swoje odzwierciedlenie w Chill’ach.

To tu – jako grupa – możemy razem wejść w przestrzeń, którą nazywam świadomością ciała.
Jest to przestrzeń absolutnie neutralna, pozbawiona mistycyzmu ale jednocześnie ukazuje swoją magię, która wynika z pracy nad połączeniami ciała i umysłu, i oferuje niezwykłe efekty tejże pracy.
Efekty te często są impulsem do zmian, jak w świadomości tak i w życiu, co zawsze mnie bardzo cieszy i daje ogromną satysfakcję z dzielenia się odkryciami.

W fascynacji świadomym ruchem joga i pilates to punkty wyjścia do podróży przez meandry naszej cielesności,
dzięki temu wychodzimy od tego co znane w kierunku tego co nieznane.

Karolina Kucharczyk 

CHILL PLAN

 • czwartek
  17.00 check in
  18.00 – 19.00 sesja
  19.15 kolacja
  20.00 spotkanie + sauna 
 • piątek/sobota
  8.00 -9.00 poranna sesja
  9.15  śniadanie
  11.30 – 13.00 sesja
  13.15 obiad
  17.00 koncert
  18.30 kolacja
  20.30 – 21.30 sesja
 • niedziela
  8.00 -9.00  sesja
  9.15 śniadanie
  11.00 – 12.45 sesja
  13.30 obiad
  check – out do 15.00 

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ I DOŁĄCZ DO CHILL WEEKENDU!  Jogalates

  Karolina Kucharczyk

  JOGA /  PILATES / JOGALATES

  CHILL  PROWADZĄCA


  Dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga oraz Barre. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz Integracja Strukturalna Rolfing®. Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia ciała, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce. Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Przez ostatnie lata bada terapeutyczny wpływ uwalniania powięziowego w przypadku choroby Alzhaimera, depresji oraz demencji. Dopełnieniem w jej nauczaniu jest szwajcarska koncepcja metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką JOGALATES studio w Warszawie. Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń. Karolina z wykształcenia jest pedagogiem waldorfskim oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

  Jogalates
  Wyjazd z Jogą i Pilates z Jogalates studio do Rozpieszczalni_2
  Jogalates
  Chill Weekend w Rozpieszczalni, wyjazd z jogą i pilates z Jogalates studio

  SPRAWDŹ  KIEDY  ODBYWA  SIĘ  CHILL  WEEKEND  W  KOLEJNYCH  MIESIĄCACH


  CHILL WEEKEND


  Oczyszczalnia

  10 – 12 marca

  CHILL WEEKEND


  Zagroda Ojrzanów

  16 – 19 marca

   CHILL WEEKEND


  Zagroda Ojrzanów

  25 – 28 maja