Jogalates

 

CHILL WEEKEND

  24 – 27 września 2020

Zagroda Ojrzanów, Żabia Wola, 35 km od Warszawy

 

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach sprzyjających regeneracji oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates. 

Dołącz do nas i odkryj siebie na nowo. Chill weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych weekendów z Jogalates. 

Zabierz ze sobą  matę, spakuj zaledwie  kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.


ZAPISZ SIĘ

MIEJSCE

Od kilku lat Chill weekendy odbywają się  w  wyjątkowym miejscu otoczonym lasami oraz licznymi stawami. Zagroda Ojrzanów  oddalona jest od Warszawy zaledwie 35 km.   Dostępne są pokoje 2, 3 osobowe oraz stylowe, drewniane domki 4 lub 5 osobowe. Każdy pokój jest w innym stylu i z własną łazienką. Zagroda lubi zwierzęta, spotkacie tu konie, owce, osły oraz indyki.  Do naszej dyspozycji jest sauna w drewnianym domku z widokiem na stawy. Wybraliśmy to miejsce ponieważ sprzyja byciu w tu i teraz.  Będziemy ćwiczyć w pięknej 120m2 przeszkolonej sali z widokiem na naturę. 

VEGE FOOD

Podczas naszego pobytu serwowane będą nam pyszne dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Zagroda Ojrzanów słynie z   niebywałej gościnności. Atutem kuchni  Zagrody są wyjątkowe sery kozie i owcze przygotowywane na miejscu.  Kawa, herbata oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień. 

W PROGRAMIE

Program Chill weekendu został tak zaprojektowany abyś mógł/a  doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu body&mind. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć. 

JOGA  według metody Iyengara, na której skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi.  

PILATES  pozwoli Tobie poczuć swój rdzeń, który uświadomiony pozostanie z Tobą tak długo jak tylko mu na to pozwolisz. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. 

JOGALATES FLOW  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. 

BARRE  sesja gdzie bazą jest technika pilates  połączona z elementami baletu dla wzmocnienia i wysmuklenia ciała. 

YIN YOGA   wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.

WIECZORNE SEANSE W SAUNIE  W DREWNIANYM DOMKU NAD STAWEM

 

Dodatkowo podczas CHILL WEEKENDU będzie można skorzystać z masaży:

MASAŻ LOMI LOMI NUI  240 zł – 90 min 

MASAŻ POWIĘZIOWY TWARZY  terapia YIN   180 zł – 75 min 

Chill Weekend - Zagroda Ojrzanów - weekendowe wyjazdy z Joga i Pilates z Jogalates studio
Jogalates
Jogalates
Chill Weekend - Zagroda Ojrzanów - weekendowe wyjazdy z Joga i Pilates z Jogalates studio

CENA

950zł  pakiet 4 dni od czwartku kolacja

780zł  pakiet 3 dni od piątku kolacja

→ 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach

W przypadku przyjazdu w piątek przed kolacją prosimy o napisanie nam tej informacji w zgłoszeniu mailowym.

Cena zawiera pobyt w pokoju 2, 3 osobowym lub domku 4, 5 osobowym z własnymi łazienkami, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia oraz saunę

REZERWACJA MIEJSCA

→ recepcja JOGALATES studio 

→ studio@jogalates.pl

Zgłoszenie mailowe oraz wpłata zadatku 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce podczas tego weekendu.  Zadatek jest bezzwrotny. Liczba miejsc ograniczona!

NAUCZYCIELE

Karolina Kucharczyk  dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Jogi oraz Yin Yogi. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz trening barre.
Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce.
Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Dopełnieniem jej warsztatu jest koncepcja szwajcarskiej metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką Jogalates studio w Warszawie.
Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń.
Karolina z wykształcenia jest pedagogiem oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

 

W przypadku pytań zadzwoń do nas  515 807 614

Zapraszamy Was ♥

CHILL WEEKEND 

PLAN DNIA

czwartek

16.00 check in  

17.00-18.30 wspólna praktyka

18.30 kolacja 

20.00-21.00 sesja regeneracyjna

piątek / sobota

8.00-9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

11.00-13.00 wspólna praktyka 

13.00 obiad 

17.30-18.30 wspólna praktyka 

18.30 kolacja 

20.00-21.00 sesja regeneracyjna 

niedziela 

8.00-9.00 wspólna praktyka 

9.00 śniadanie 

11.00-13.00 wspólna praktyka 

13.00 obiad 

14.00 check out