Jogalates

 

CHILL WEEKEND

4 – 6 grudnia 2020

Zagroda Ojrzanów, Żabia Wola, 35 km od Warszawy


ZAPISZ SIĘ

CHILL  IDEA

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach sprzyjających regeneracji oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates. Chill Weekend to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu. Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznych weekendów z Jogalates. Program Chill Weekendu został tak zaprojektowany byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu BODY&MIND. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. Zabierz ze sobą  matę, spakuj zaledwie  kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

CHILL MIEJSCE

Od kilku lat Chill Weekendy odbywają się  w  wyjątkowym miejscu otoczonym lasami oraz licznymi stawami. Zagroda Ojrzanów  oddalona jest od Warszawy zaledwie 35 km.  Dostępne są pokoje 2, 3,  osobowe oraz stylowe, drewniane domki 4, 5 lub 6 osobowe. Każdy pokój jest w innym stylu i z własną łazienką. O wyborze pokoi decyduje kolejność zgłoszeń. Zagroda lubi zwierzęta, spotkacie tu  konie, owce oraz  indyki.  Do naszej dyspozycji jest sauna w drewnianym domku z widokiem na stawy.  Wybraliśmy to miejsce ponieważ sprzyja byciu w tu i teraz.  Będziemy ćwiczyć w pięknej 120m2 przeszkolonej sali z widokiem na naturę. 

CHILL  FOOD

Podczas naszego pobytu serwowane będą nam pyszne dania wegetariańskie przyrządzane z lokalnych warzyw i owoców. Zagroda Ojrzanów słynie z  niebywałej gościnności. Atutem kuchni  zagrody są wyjątkowe kozie sery i owcze przygotowywane na miejscu.  Kawa, herbata oraz napoje imbirowe są dostępne przez cały dzień.  Chill Weekend jest wyjazdem no-alco. 

CHILL  BODY

YOGA  podczas sesji skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi.
PILATES  rozbudza świadomość  rdzenia ciała. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi.
JOGALATES  połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu.
BARRE  sesja gdzie bazą jest technika pilates  połączona z elementami baletu dla wzmocnienia i wysmuklenia ciała.
YIN YOGA  wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek.
MEDYTACJA  jest elementem każdej sesji podczas ruchu i sesji oddechowych 

CENA

 • 860 zł  pakiet 3 dni 
 • 50 zł  rabat dla osób, które już były z nami na poprzednich wyjazdach

Cena zawiera pobyt w pokoju 2, 3 osobowym lub domku 4, 5 osobowym z własnymi łazienkami,
wyżywienie wegetariańskie, zajęcia, saunę oraz koncert mis kryształowych

REZERWACJA

 • Zgłoszenie  mailowe  studio@jogalates.pl
 • Wpłata zaliczki 300 zł na konto podane w mailu zwrotnym gwarantuje miejsce podczas tego weekendu.
 • Zaliczka jest bezzwrotna. 
 • Liczba miejsc ograniczona! Kameralna edycja!
 • Liczy się kolejność zgłoszeń.

CHILL SPA

 • masaż LOMI LOMI 250 zł/90min
 • masaż powięziowy twarzy – terapia YIN  160 zł/ 75 min

CHILL PLAN

piątek

 • 16.00 check in  
 • 17.30-19.00 wspólna praktyka
 • 19.00 kolacja 

 sobota

 • 8.15-9.15 wspólna praktyka 
 • 9.15 śniadanie 
 • 11.30 -13.00 wspólna praktyka 
 • 13.00 obiad 
 • 15.30-17.00  koncert mis 
 • 17.30  kolacja
 •  19.00 -20.00  sesja regeneracyjna
 • 20.00 sauna  

niedziela 

 • 8.15-9.15 wspólna praktyka 
 • 9.15 śniadanie 
 • 11.00-13.00 wspólna praktyka 
 • 13.00 obiad 
 • 15.00check out

CHILL TEAM

Jogalates

Karolina Inka

JOGA, PILATES

Karolina Kucharczyk dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Jogi oraz Yin Yogi. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz trening barre.

więcej
Jogalates

Irena Dębska

LOMI LOMI

Absolwentka Aloha International, ukończyłam III stopniowy kurs Kino Mana Hawajskiej pracy z ciałem
w linii Abrahama Kawai – masaż Lomi Lomi Nui
Moim nauczycielem jest: Susan Pa’iniu Floyd – Kumu Kapua
Z wykształcenia jestem pedagogiem. Od wielu lat pracuje z ciałem poprzez sesje masażu Lomi Lomi Nui.

Jogalates

Agata Grajda

LOMI LOMI

Z zamiłowania zajmuję się masażem Lomi Lomi, który zachwycił mnie od samego początku. Od wielu lat doskonalę technikę masażu oraz zgłębiam naturę człowieka. Jest to masaż wielopoziomowy, który łączy pracę ciała, umysłu i duszy. Nie tylko oddziaływuje na mięśnie i emocje, ale przede wszystkim prowadzi do harmonii. Jest to masaż holistyczny, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, odczytuję jego potrzeby, intencje, aktualny stan. Już po pierwszym spotkaniu widoczne są duże zmiany w ciele i energetyce człowieka. Najczęściej klienci po masażu mówią, że czują ogromny spokój, lekkość, błogość, że nigdy wcześniej nie doświadczyli takiego stanu. Jest to masaż, który ciężko opisać słowami, trzeba go doświadczyć.

CHILL SOUND

W trakcie naszego CHILL WEEKENDU odbędzie się
Koncert mis kryształowych, prowadzony przez niezwykłą parę Roberta i Olę,
ludzi o ogromnym wyczuciu i niesamowitej intuicji jeżeli chodzi o dźwięk.
To właśnie dlatego każdy z tych koncertów jest wyjątkowy i niepowtarzalny.
Potrafią oni doskonale wyczuć potrzeby grupy i dźwiękiem mis, gongów, dzwoneczków
otworzyć nas na siebie samych.

„Przyjdź, odpocznij, poczuj siebie. Naładuj się energią pozytywnej wibracji.
Poczuj swoje wnętrze, skupiając swoją uwagę na sercu. Połącz się ze swoim źródłem, odkryj swój potencjał  i moc twórczą.
Poczuj jak uzdrawiająca wibracja Mis Kryształowych likwiduje wszystkie napięcia w Twoim ciele i umyśle.Dźwięk Mis Kryształowych działa na nasze komórki, przebijając się przez wszystkie blokady, uwalniają się nasze emocje, w cudowny sposób synchronizują półkule mózgowe. Dzięki tym procesom możemy uwolnić to co nam nie służy i z nową świeżą energią ruszyć w świat. Energię tą można spożytkować w nawiązaniu nowych relacji, w pracy, w podjęciu ważnej decyzji itp.”

DO ZOBACZENIA NA CHILL’U