JOGA   PILATES  nad MORZEM

Spotykamy się w pięknych, zaprzyjaźnionych miejscach

 sprzyjających regeneracji  oraz  praktyce jogi, pilates i jogalates.

___

CHILL  WEEK  z  JOGALATES  studio

___

Wakacje nad polskim morzem, aż 4 terminy do wyboru

18 – 24 czerwca

1 TURNUS

25 czerwca – 1 lipca

2 TURNUS

2 – 8  lipca

3 TURNUS

27  sierpnia – 2 września

4 TURNUS

CHILL  IDEA


Chill Week – wakacje z jogą i pilates, to czas regeneracji, odpoczynku, odmładzania i radości, która płynie z ponownego połączenia ciała i umysłu.
Gdy pojawia się to połączenie,  to przychodzi odpuszczenie, kreacja i otwartość na Życie i ludzi. I tak się właśnie dzieje podczas magicznego czasu z Jogalates.
Program Chill Week’u został tak zaprojektowany byś mogła/mógł doświadczyć siebie poprzez różny ruch z nurtu BODY&MIND w ciągu 7 dni. Medytacja oraz praca z oddechem są elementem wszystkich sesji, tak by połączenie umysł – ciało mogło Cię zaskoczyć i odsłonić przed Tobą nowe oblicze. Zabierz ze sobą  matę, spakuj zaledwie  kilka ubrań i po prostu przyjedź, a reszta sama się ułoży.

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL MIEJSCE


Od kilku lat Chill Week`i odbywają się w zaprzyjaźnionym ośrodku Margo, który oddalony jest od plaży zaledwie 1 km.
15 minutowy spacer na plażę, pośród łąk i lasów jest równie miły co sam pobyt na plaży. Sam ośrodek w tradycyjnej zabudowie muru pruskiego to kompleks 3 budynków, w których prócz 2,3 i 4 osobowych apartamentów znajduje się także 110 metrowa sala do ćwiczeń oraz kompleks SPA ( basen kryty, sauna fińska i gabinet masażu ). Każdy pokój wyposażony jest w własną lodówkę.

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL BODY / JOGA / PILATES / JOGALATES / RELAKSACJA / MEDYTACJA 


Podczas sesji jogi skupimy się na szczegółach budowania asany/pozycji. Będziesz mieć czas na zrozumienie podstaw do dalszej praktyki jogi i Jogalates. Pilates da Tobie siłę i uczucie integralności każdej części ciała. Ta inteligentna gimnastyka niesamowicie rozbudza świadomość  rdzenia ciała.  Podczas ćwiczeń wykorzystywany jest mały sprzęt do pilates: rolery, piłki, taśmy, ringi oraz łuki do pilates. Jogalates  to połączenie jogi i pilates w płynną całość. Ta sesja doda Tobie energii oraz radości płynącej z doświadczania   jedności oddechu i ruchu. Kiedy ciało będzie już zmęczone pomoże w tym wieczorna sesja jogi powięziowej pozwalająca zregenerować ciało i zrelaksować umysł. Po tej sesji zaśniesz jak dziecko, a obudzisz się jak skowronek. Medytacja i swobodny oddech  jest elementem każdej sesji. 

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL SPA 


W ośrodku Margo do naszej dyspozycji jest basen oraz sauna. Dodatkowo nasz CHILL wzbogacony zostanie o wachlarz masaży. Podczas naszego pobytu będzie można skorzystać z masaży Lomi Lomi Nui, masaż Kobido, masaż powięziowy twarzy DRE®, masaż sportowy ( cena ok 160 – 300 zł) 

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL OKOLICA 


Karwieńskie Błota II to absolutnie wyjątkowe miejsce na mapie polskiego wybrzeża. W sezonie letnim w niczym nie przypomina nadmorskich miejscowości tak bardzo znanych z tłumów oraz stoisk z mydłem i powidłem.
Jego wychillowany klimat fantastycznie rezonuje z ideą naszych wyjazdów. Wieś usytuowana jest w malowniczym miejscu, na samym skraju Rezerwatu Przyrody Widowo, na terenie Nadmorskiego Parku Krajobrazowego.
Ogromne połacie łąk, ścieżki leśne oraz przepiękne plaże to cechy charakterystyczne tej przestrzeni.
Na miejscu jest możliwość wypożyczenia rowerów. Przez Karwieńskie Błoto 2 snuje się najpięknieszy szlak rowerowy Velo Baltica – R10 

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CHILL FOOD


 Podczas naszego pobytu będzie serwowana nam dieta wegetariańska. Kuchnia ośrodka słynie z różnorodności w diecie vege, każdy wegetarianin i nie tylko odnajdzie dla siebie coś smacznego. W ciągu dnia przewidziane są 2 posiłki: obfite śniadanie z możliwością przygotowania sobie smakołyków na plażę, oraz obiadokolacji z deserem. Dla chętnych jest możliwość podania zupy około 12.00. Kawa oraz herbata i inne napoje są dostępne przez cały dzień.

Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates
Jogalates

CENA

 • 2180 zł / osoba w pokoju 2 osobowym z łazienką    – 5 pokoi w tej cenie 
 • 2450 zł / osoba w  pokoju 2 osobowym z łazienką  / oddzielne sypialnie – 2 pokoje w tej cenie 
 • 2700 zł  / osoba w apartamencie 2 osobowym łazienką  / oddzielne sypialnie + salon – 1 pokój w tej cenie 
 • 2990 zł  / osoba w pokoju  jednoosobowym  – 1 pokój w tej cenie 
 • 50 zł  RABAT dla osób, które były z nami na poprzednich wyjazdach 
 • Cena zawiera pobyt 6 dniowy  w wybranym pokoju  z własnymi łazienkami, wyżywienie wegetariańskie, zajęcia, basen, saunę 
 • Cena nie zawiera dojazdu oraz  masaży 
 • Dojazd we własnym zakresie
Jogalates

REZERWACJA

 • Swoje zgłoszenie z wybranym pokojem prześlij  do nas na studio@jogalates.pl
 • Po otrzymaniu informacji o wolnych miejscach należy wpłacić  zadatek 600 zł na konto podane w mailu zwrotnym 
 • W przypadku rezygnacji zadatek jest bezzwrotny
 • Liczba miejsc ograniczona
 • O wyborze pokoju decyduje kolejność zgłoszeń
 • Grupa kameralna ok  17 – 18  osób

CHILL PLAN

 • niedziela
  od 16.00 check in
  17.15 kolacja
  19.00 – 20.30 sesja
  20.30 spotkanie
 • poniedziałek – piątek
  8.00 -9.30 sesja
  9.30 śniadanie
  chill
  17.00 obiadokolacja
  19.00 – 20.30 sesja
 • sobota
  8.00 -9.15 sesja
  9.15 śniadanie
  check out do 11.30

CHCESZ DOŁĄCZYĆ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ I DOŁĄCZ DO CHILL WEEKENDU!  CHILL WEEK team 


  Jogalates

  Karolina Kucharczyk


  JOGA PILATES JOGALATES

  JOGA TERAPEUTYCZNA

  Dyplomowana nauczycielka metody Pilates, Astanga Vinyasa Yoga, Yin Yoga oraz Barre. Swoją praktykę rozpoczęła w 2004 roku. Od tego czasu jest w ciągłym procesie dokształcania się i odkrywania nowych wymiarów w ciele. Uczy od 2009 roku i jest zapaloną, życiową uczennicą wielu praktyk ruchowych, w tym: metoda Feldenkraisa, Lowena, Aleksandra, Gyrokinesis®️ oraz Integracja Strukturalna Rolfing®. Styl nauczania Karoliny jest interaktywną mieszanką uważnego ustawienia ciała, płynnego ruchu i świadomości oddechu. Dzięki zrozumieniu i zainteresowaniu zarówno energetyką subtelnego ciała, jak i anatomią fizyczną, zajęcia Karoliny skupiają się na zachęcaniu do osobistej eksploracji pozycji, w celu stworzenia przestrzeni wewnętrznej. Zachęca do ciekawości w indywidualnej praktyce. Jest propagatorką świadomej pracy z ciałem. Korzysta z koncepcji taśm anatomicznych w ruchu autorstwa Tomasa Myersa oraz kładzie spory nacisk w planowaniu treningu na rolę powięzi w prawidłowym funkcjonowaniu ciała. Przez ostatnie lata bada terapeutyczny wpływ uwalniania powięziowego w przypadku choroby Alzhaimera, depresji oraz demencji. Dopełnieniem w jej nauczaniu jest szwajcarska koncepcja metody BeBo® (trening mięśni dna miednicy). Zwraca szczególną uwagę na kobiety po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu. Karolina jest współpomysłodawczynią świadomej gimnastyki dla kobiet Pilates orgazmiczny® oraz założycielką JOGALATES studio w Warszawie. Jej zajęcia odzwierciedlają jej miłość do nauki, a także miłość do nauczania. W ciągu roku przeprowadza około 650 lekcji z grupami w Warszawie oraz podczas wyjazdów i każda sesja jest inna i odkrywcza. W każdej jej sesji celem jest dzielenie się wiedzą, którą zebrała, oferowanie opcji, aby zajęcia były przyjemne dla wszystkich i zachęcanie uczniów do kontynuowania praktyki w swoim własnym tempie z szacunkiem do własnych ograniczeń. Karolina z wykształcenia jest pedagogiem waldorfskim oraz projektantem ubioru, zdolności te świetnie potrafi użyć w pracy w grupie i zabawnie przekazać wiedzę na temat ruchu. Jej dodatkową pasją jest konstrukcja odzieży. Jest właścicielką marki odzieżowej BACTtoFRONT . Jej porównanie pracy z ciałem do tkania swojego gorsetu mięśniowego, znają wszyscy, którzy choć raz doświadczyli jej sposobu prowadzenia zajęć.

  Jogalates

  Irena Dębska 


  MASAŻ LOMI LOMI NUI

  MASAŻ POWIĘZIOWY TWARZY

  Pracuje w linii Abrahama Kauai rdzennego Hawajczyka, praktykującego Kahuny. Jej nauczycielka Susan Pa’iniu Floyd jest jedną z głównych nauczycieli Lomi Lomi Nui i lider Aloha International. Susan współpracuje też z Loea Kawaikapuokalani promującym w świecie hawajski taniec Hula oraz Serge Kahili King’iem znawcą filozofii Huny z której wywodzi się masaż Lomi Lomi.

  Zajmuję się terapią ciała poprzez masaż. To czym się kieruję to akceptacja dla osoby która do mnie przychodzi, szacunek do jego doświadczeń, jego odczuwania i tego z czym do mnie przyszedł na poziomie świadomym i tym schowanym głębiej niechcianym, trudnym do zaakceptowania.
  Czasem jest to po prostu potrzeba lekkości, odpuszczenia napięć, relaksu…
  Życie przeładowane jest stresem, brakiem akceptacji, koniecznością podejmowania trudnych decyzji. Ciało kumuluje energię emocji, których w danym momencie nie mamy czasu przeżyć. Poszukujemy wsparcia, pomocy na różnego rodzaju kursach, warsztatach rozwoju, decydujemy się na psychoterapię. Niesie to ciężar głębokiej pracy z nadzieją uzdrowienia, nabrania nowych kompetencji, wrócenia do radości życia. Czasem jest to potrzeba bycia zauważonym, zaakceptowanym, przytulonym.
  W każdym z nas są iskierki które masaż może rozbudzić. Czasem w czasie sesji przychodzi myśl, coś w rodzaju olśnienia. Coś co potem poprowadzi nas w życiu.
  Intencja masażu (pragnienie, to co bardzo chcemy w życiu by nam się spełniło) która jest najważniejszym elementem masażu, otwiera i to co niemożliwe staje się możliwe, dzieje się, transformuje, spełnia się. Można to różnie nazwać, fizyka kwantowa, szamanizm, moc myśli, boska wola, ład wszechświata.
  Dla mnie to koherencja serca i jego wibracje, intencja serca.
  Tylko to co dobre dla osoby masowanej.
  Praca nad sobą i potrzeba rozwoju, poszukiwanie pasji w życiu doprowadziły mnie do spotkania z tym cudownym masażem. Są mi niezbędne abym czuła się całością. Pomagają puszczać napięcia, zastoje, czy różne emocje, pójść dalej, zostawić to co stare i zacząć nowy etap.