Warsztat dla kobiet – Pilates orgazmiczny®

Pilates Orgazmiczny to 3,5 godzinny warsztat opiera się na treningu mięśni głębokich metodą pilates połączony z przyjemną gimnastyką mięśni dna miednicy.

O CO CHODZI Z TYM ORGAZMEM ?

Zapewne kiedyś słyszałaś o pilatesie, a może nawet ćwiczyłaś.
Projekt PILATES ORGAZMICZNY® został opracowany w taki sposób byś mogła zrozumieć więcej z tej metody. Taka świadoma praca mięśni głębokich oraz obszaru dna miednicy działa stymulująco a nawet wręcz orgazmicznie. Mięśnie dna miednicy odgrywają kluczową rolę w powstawaniu doznań seksualnych. Dlatego dobrze jest zadbać o ich siłę, ponieważ im mocniejsze są mięśnie dna miednicy, tym bardziej udane współżycie seksualne.

DLA KOGO JEST PILATES ORGAZMICZNY ?

Warsztat jest dla wszystkich kobiet pragnących „trzymać się prosto” oraz dla tych, które czują moc drzemiącą w miednicy ale nie potrafią jej uwolnić.
Czy wiesz, że postawa Twojego ciała jest ściśle związana z miednicą? To ona dźwiga główny ciężar naszego ciała więc nawet najdrobniejsza niestabilność okolic miednicy jest w stanie zaburzyć naszą postawę i wykształcić niewłaściwe nawyki ruchowe.
Aby stworzyć solidny fundament potrzebna jest synchronizacja pracy wielu grup mięśniowych.
Na tym warsztacie nauczysz się prawidłowo wykonywać ćwiczenia angażujące mięśnie głębokie otaczające tułów oraz mięśnie dna miednicy, które pozwalają utrzymać prostą sylwetkę.
Warsztat jest także adresowany do wszystkich pań PO PORODZIE NATURALNYM lub CESARSKIM CIĘCIU, które pragną w świadomy sposób wrócić do formy.
Jeśli zauważyłaś u siebie PROBLEM Z NIETRZYMANIEM MOCZU przy lekkim wysiłku lub odczuwasz BÓLE PRZY WSPÓŁŻYCIU SEKSUALNYM, to ten warsztat pozwoli Ci zapoznać się z tą tematyką bliżej.
A może planujesz zajść w ciąże? Jeśli tak, to dowiesz się jak trenować swoje mięśnie dna miednicy, które ułatwiają przebieg porodu oraz okres połogu.
Warsztat jest dla pań w każdym wieku i tym razem tylko dla pań 😉

CO BĘDZIEMY ROBIĆ ?

* Poznasz swoją miednicę w teorii i w praktyce.
* Nauczysz się odczuwać swoje dno miednicy oraz pobudzisz je do działania, także w ćwiczeniach pilates.
* Dowiesz się dlaczego trening mięśni głębokich oraz mięśni dna miednicy jest tak ważny dla Twojego zdrowia i komfortu życia, także seksualnego.
* Dowiesz się dlaczego oddech jest siłą napędową dla Twojego ciała
* Odkryjesz moc drzemiącą w Twojej miednicy

MEDIA O NAS.

https://kobieta.onet.pl/zdrowie/pilates-orgazmiczny-czyli-co/k2pz5wb

KTO WAS WPROWADZI W TAJNIKI PILATESU ORGAZMICZNEGO®?

Monika Krawczyk – fizjoterapeutka i osteopatka ginekologiczna.

Jest certyfikowanym terapeutą manualnym metody OMT Kaltenborn-Evjenth Koncept. Obecnie dokształca się na pięcioletnich podyplomowych studiach Osteopatii na Flanders International College of Osteopathy w Belgii. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie.
Jej praca jest jej pasją, która zrodziła się z chęci niesienia pomocy ludziom z bólem, który często tylko przy zastosowaniu specjalistycznych metod fizjoterapii, może być uśmierzony.
więcej o Monice:
www.monikakrawczyk.pl

Karolina Kucharczyk – nauczyciel jogi oraz pilates, pedagog.

Wyraża pogląd, że świadomość manifestuje się poprzez ciało.
W związku z tym poszukuje i łączy różne metody pracy z ciałem. Jest instruktorem jogi od 9 lat ( ASHTANGA VINYASA JOGI ) i Pilates od 8 lat ( BODY BALANCED PILATES SCHOOL ).
Dopełnieniem jej wiedzy stały się studia ANATOMY TRAINS autorstwa Tomasa Myersa ze swoją koncepcją powięzi oraz taśm anatomicznych w prawidłowym funkcjonowaniu ciała.
Do pracy z kobietami po porodzie naturalnym i po cesarskim cięciu, wykorzystuje metody i wiedzę zdobytą w ramach kursu MEDICAL POSTNATAL TRAINING oraz uzupełnia je o elementy szwajcarskiej koncepcji BeBo – TRENING DNA MIEDNICY.

INWESTYCJA

170 zł / 3,5 godziny
Miejsce rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki 50 zł na konto
JOGALATES Karolina Kucharczyk
28 1140 2004 0000 3102 7561 1245
tytułem „pilates orgazmiczny”

Uwaga: liczba miejsc ograniczona dla 12 osób.

ZAPRASZAMY :)))

Facebook : https://www.facebook.com/pilatesorg/